Eladó ingatlanok Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 2965
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 36nm, 30728000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 728 000 Ft
Kalkulált ár: 85 593 Є
853 556 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 35nm, 30175000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 175 000 Ft
Kalkulált ár: 84 053 Є
862 143 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 43nm, 36700000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 36 700 000 Ft
Kalkulált ár: 102 228 Є
853 488 Ft/m2
Eladó téglalakás, Győr
Győr, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 82 600 000 Ft
Kalkulált ár: 230 084 Є
817 822 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Lipót
Lipót
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 911 Є
1 112 500 Ft/m2
Eladó családi ház, Dunakiliti
Dunakiliti
Kínálati ár: 329 900 Є
Kalkulált ár: 118 434 100 Ft
2 356 €/m2
Eladó építési telek, Vámosszabadi
Vámosszabadi
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Kalkulált ár: 61 003 Є
33 283 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Jánossomorja
Jánossomorja
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 563 Є
1 128 205 Ft/m2
Eladó Ház, Győr
Győr, Kisbácsa, Kisbácsa
Kínálati ár: 114 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 114 000 000 Ft
Korábbi ár: 118 000 000 Ft
Kalkulált ár: 317 549 Є118 000 000 Ft
826 087 Ft/m2
Eladó Ház, Győr
Győr, Kisbácsa, Kisbácsa
Kínálati ár: 114 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 114 000 000 Ft
Korábbi ár: 118 000 000 Ft
Kalkulált ár: 317 549 Є118 000 000 Ft
826 087 Ft/m2
Eladó üzlethelyiségek Győr-Révfalu egyik új lakóparkjában!
Győr
Kínálati ár: 91 900 000 Ft
Kalkulált ár: 255 989 Є
1 392 424 Ft/m2
Eladó új építésű lakások Győr-Révfaluban!
Győr
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 403 621 Є
1 380 000 Ft/m2
Eladó üzlethelyiségek Győr-Révfalu egyik új lakóparkjában!
Győr
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
1 354 237 Ft/m2
Eladó Családi ház, Darnózseli, 58nm, 29000000 Ft
Darnózseli
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 780 Є
500 000 Ft/m2
Építési telekrész eladó Majorokban, közel a Lajta folyóhoz!
Mosonmagyaróvár, Majrok
Kínálati ár: 22 600 000 Ft
Kalkulált ár: 62 953 Є
32 565 Ft/m2
Eladó családi ház, Rábapatona
Rábapatona
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 239 554 Є
637 037 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 417 549 Є
832 778 Ft/m2
Eladó ház, Halászi
Halászi
Kínálati ár: 219 900 000 Ft
Kalkulált ár: 612 535 Є
1 032 394 Ft/m2
ELADÓ ÚJ ÉPÍTÉSŰ KÖNNYŰSZERKEZETES CSALÁDI HÁZ!
Szilsárkány
Kínálati ár: 58 076 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 076 000 Ft
Korábbi ár: 50 500 000 Ft
Kalkulált ár: 161 772 Є50 500 000 Ft
725 950 Ft/m2
Eladó 1003 m²-es építési telek Lipóton!
Lipót
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 61 281 Є
21 934 Ft/m2