Eladó ingatlanok Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 2965
Eladó Téglalakás, Sopron, Belváros, 60nm, 33900000 Ft
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 429 Є
565 000 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Családi ház, Győrság, Nincs megadva, 196nm, 99000000 Ft
Győrság, Nincs megadva
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є
505 102 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 183 565 Є
659 000 Ft/m2
Mesebeli kert Sopron csendes részén!
Sopron
Kínálati ár: 9 500 000 Ft
Kalkulált ár: 26 462 Є
8 879 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 92 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є92 900 000 Ft
1 284 286 Ft/m2
Eladó új építésű lakások Győr-Révfaluban!
Győr
Kínálati ár: 133 900 000 Ft
Kalkulált ár: 372 981 Є
1 380 412 Ft/m2
Eladó új építésű lakások Győr-Révfaluban!
Győr
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 403 621 Є
1 393 269 Ft/m2
Eladó új építésű lakások Győr-Révfaluban!
Győr
Kínálati ár: 98 900 000 Ft
Kalkulált ár: 275 487 Є
1 521 538 Ft/m2
Eladó új építésű lakások Győr-Révfaluban!
Győr
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 306 128 Є
1 373 750 Ft/m2
Eladó ikerház, Vitnyéd
Vitnyéd
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 194 958 Є
777 667 Ft/m2
Eladó 188 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 180 000 000 Ft
Kalkulált ár: 501 393 Є
957 447 Ft/m2
Eladó új építésű lakások Győr-Révfaluban!
Győr
Kínálati ár: 98 900 000 Ft
Kalkulált ár: 275 487 Є
1 521 538 Ft/m2
Eladó új építésű lakások Győr-Révfaluban!
Győr
Kínálati ár: 97 900 000 Ft
Kalkulált ár: 272 702 Є
1 398 571 Ft/m2
Eladó új építésű lakások Győr-Révfaluban!
Győr
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 306 128 Є
1 373 750 Ft/m2
Jó elosztású teljes felújított 3+1 szobás lakás eladó
Sopron, Belváros, Móricz Zsigmond utca
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
794 318 Ft/m2
Eladó egy kertkapcsolatos lakás Győr Szitásdomb-lakóparkban.
Győr
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
1 498 333 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Bágyogszováton családi ház eladó
Bágyogszovát
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 27 000 000 Ft
Korábbi ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 75 209 Є29 900 000 Ft
225 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 35nm, 34380000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 34 380 000 Ft
Kalkulált ár: 95 766 Є
982 286 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 42nm, 40875000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 40 875 000 Ft
Kalkulált ár: 113 858 Є
973 214 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 51nm, 52964000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 52 964 000 Ft
Kalkulált ár: 147 532 Є
1 038 510 Ft/m2