Eladó ingatlanok Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 1972
ELADÓ KIVÉTELES LEHETŐSÉG DUNAKILITIN – ÉRTÉKÁLLÓ INGATLAN A SZIGETKÖZ SZÍVÉBEN!
Dunakiliti
Kínálati ár: 49 800 000 Ft
Kalkulált ár: 137 950 Є
404 878 Ft/m2
Eladó lakás Győr-Belvárosában!
Győr
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Kalkulált ár: 166 177 Є
1 034 310 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Nádorváros, Corvin utca, 74nm, 89000000 Ft
Győr, Nádorváros, Corvin utca, Nádorváros
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
1 202 703 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Ipatelep, Alkotmány utca, 58nm, 47500000 Ft
Mosonmagyaróvár, Ipatelep, Alkotmány utca
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є
818 966 Ft/m2
Eladó Ikerház, Mosonmagyaróvár, Duna lakópark, 91nm, 114900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Duna lakópark
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 318 283 Є
1 262 637 Ft/m2
Eladó Panellakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 53nm, 52000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 044 Є
981 132 Ft/m2
Eladó Sorház, Győr, Szabadhegy, 95nm, 105000000 Ft
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 290 859 Є
1 105 263 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Újváros, Bálint Mihály utca, Újváros
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 723 Є
923 077 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Marcalváros I., Ikva utca, Marcalváros I.
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 148 199 Є
972 727 Ft/m2
Eladó Ház, Győrladamér
Győrladamér, Hunyadi utca
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 357 341 Є
806 250 Ft/m2
Eladó Ház, Győr
Győr, Gyirmót, Laposi út, Gyirmót
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
685 484 Ft/m2
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Széchenyi István utca
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Kalkulált ár: 121 884 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Győr-Sziget, Bálint Mihály utca, Győr-Sziget
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 723 Є
923 077 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Tihanyi Árpád út
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
998 113 Ft/m2
Eladó szép állapotú polgári lakás
Sopron, Csengery utca
Kínálati ár: 95 200 000 Ft
Kalkulált ár: 263 712 Є
865 455 Ft/m2
Jó elosztású teljes felújított 3+1 szobás lakás eladó
Sopron, Belváros, Móricz Zsigmond utca
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
794 318 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
EGY FIATALOS, VILÁGOS LAKÁS – AMI PONT AZT ADJA, AMIRE SZÜKSÉGED VAN
Sopron, Pihenőkereszt, Rozália út
Kínálati ár: 57 990 000 Ft
Kalkulált ár: 160 637 Є
1 260 652 Ft/m2
Sopronban a Köszegi úton, 53m2 lakás a 3. emeleten
Sopron, Belváros, Kőszegi út
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
1 073 585 Ft/m2
Második emeleti két szobás panellakás a Kőszegi úton
Sopron, Kőszegi út
Kínálati ár: 52 100 000 Ft
Kalkulált ár: 144 321 Є
1 108 511 Ft/m2
Eladó sorház Balf központjában
Sopron, Fő utca
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
332 222 Ft/m2