Eladó ingatlanok Győr
Találati lista: 588
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Győr, Adyváros, Szigethy Attila utca, 68nm, 58500000 Ft
Győr, Adyváros, Szigethy Attila utca, Adyváros
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 500 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є61 900 000 Ft
860 294 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Nádorváros, 58nm, 53500000 Ft
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 148 199 Є
922 414 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Gyárváros, 62nm, 59000000 Ft
Győr, Gyárváros, Gyárváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
951 613 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Szabadhegy, 63nm, 47900000 Ft
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
760 317 Ft/m2
Eladó 68 m2 panel lakás, Győr
Győr, Marcalváros I., Marcalváros I.
Kínálati ár: 63 500 000 Ft
Kalkulált ár: 175 900 Є
933 824 Ft/m2
Eladó 41 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
1 439 024 Ft/m2
Nappali + 2 szobás, erkélyes, első emeleti lakás Győrben – igényes felújítással, beépített bútorokkal
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
1 014 516 Ft/m2
Eladó 74 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 77 350 000 Ft
Kalkulált ár: 214 266 Є
1 045 270 Ft/m2
Eladó 81 m2 panel lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 64 850 000 Ft
Kalkulált ár: 179 640 Є