Eladó ingatlanok Nádorváros (Győr)
Találati lista: 53
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Győr, Nádorváros, Szigethy Attila utca, 53nm, 51900000 Ft
Győr, Nádorváros, Szigethy Attila utca, Nádorváros
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
979 245 Ft/m2
Eladó Panellakás, Győr, Nádorváros, Szent Imre út, 62nm, 47000000 Ft
Győr, Nádorváros, Szent Imre út, Nádorváros
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 194 Є
758 065 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Nádorváros, 58nm, 53500000 Ft
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 148 199 Є
922 414 Ft/m2
Eladó 55 m2-es panel lakás, Győr-Marcalváros I.
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 49 950 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 950 000 Ft
Korábbi ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 138 366 Є51 990 000 Ft
908 182 Ft/m2
Eladó 58 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 62 490 000 Ft
Kalkulált ár: 173 102 Є
1 077 414 Ft/m2
Eladó 87 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
860 920 Ft/m2
Eladó 86 m2 panel lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 213 019 Є
894 186 Ft/m2
Eladó 53 m2 tégla lakás, Győr- Nádorváros
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 63 100 000 Ft
Kalkulált ár: 174 792 Є
1 190 566 Ft/m2
Eladó 53 m2 tégla lakás, Győr- Nádorváros
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 63 100 000 Ft
Kalkulált ár: 174 792 Є
1 190 566 Ft/m2
Eladó 83 m2 tégla lakás, Győr- Nádorváros
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 98 400 000 Ft
Kalkulált ár: 272 576 Є
1 245 570 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Nádorváros, Corvin utca, 74nm, 89000000 Ft
Győr, Nádorváros, Corvin utca, Nádorváros
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
1 202 703 Ft/m2
Eladó téglalakás, Győr
Győr, Nádorváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
997 500 Ft/m2
Eladó 31.50 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 95 568 Є
1 078 125 Ft/m2
Eladó 36 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Kalkulált ár: 109 418 Є
1 097 222 Ft/m2
Eladó 53 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є
1 094 340 Ft/m2
Eladó 43 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
1 090 698 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó 73 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 66 600 000 Ft
Kalkulált ár: 184 488 Є
912 329 Ft/m2
Eladó panellakás, Győr, Nádorváros
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
979 592 Ft/m2
Eladó téglalakás, Győr, Nádorváros
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
955 882 Ft/m2
Eladó családi ház, Győr, Nádorváros
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
713 810 Ft/m2