Eladó ingatlanok Győr
Találati lista: 588
Eladó téglalakás, Győr
Győr, Révfalu
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 169 Є
1 012 676 Ft/m2
Győr–Marcalváros I., Répce utcában nappali + 2 szobás, 53 m²-es panellakás eladó
Győr, Marcalváros I., Marcalváros I.
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є47 500 000 Ft
884 906 Ft/m2
Győr-Ménfőcsanakon nappali + 2 szobás, földszinti téglalakás terasszal, kocsibeállóval eladó
Győr, Ménfőcsanak, Ménfőcsanak
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
968 182 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Élvezd a rugalmas élettereket!
Győr, Győr-Sziget, Lakatos utca, Győr-Sziget
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 221 579 Є
952 262 Ft/m2
Fűtéskész állapotban AZONNAL birtokba vehető ingatlan!
Győr, Kisbácsa, Kisbácsa
Kínálati ár: 118 000 000 Ft
Kalkulált ár: 326 870 Є
874 074 Ft/m2
Egyedülálló történelmi környezet, modern luxussal ötvözve
Győr, Győr-Belváros, Teleki L02 43,71nm, Győr-Belváros
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 990 000 Ft
Korábbi ár: 61 194 000 Ft
Kalkulált ár: 166 177 Є61 194 000 Ft
1 363 409 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Belváros, Bajcsy-Zsilinszky út, 84nm, 86000000 Ft
Győr, Győr-Belváros, Bajcsy-Zsilinszky út, Győr-Belváros
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 238 227 Є
1 023 810 Ft/m2
Eladó Családi ház, Győr, Kisbácsa, Külső Bácsai út, 65nm, 70000000 Ft
Győr, Kisbácsa, Külső Bácsai út, Kisbácsa
Kínálati ár: 70 000 000 Ft
Kalkulált ár: 193 906 Є
1 076 923 Ft/m2
Eladó Családi ház, Győr, Győrszabadhegy, 98nm, 125000000 Ft
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 275 510 Ft/m2
Eladó Panellakás, Győr, Nádorváros, Szigethy Attila utca, 53nm, 51900000 Ft
Győr, Nádorváros, Szigethy Attila utca, Nádorváros
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
979 245 Ft/m2
Eladó Családi ház, Győr, Újváros, Béke utca, 54nm, 59990000 Ft
Győr, Újváros, Béke utca, Újváros
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 990 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 177 Є62 000 000 Ft
1 110 926 Ft/m2
Eladó Panellakás, Győr, Nádorváros, Szent Imre út, 62nm, 47000000 Ft
Győr, Nádorváros, Szent Imre út, Nádorváros
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 194 Є
758 065 Ft/m2
Eladó Sorház, Győr, Szitásdomb, 112nm, 112000000 Ft
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 112 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 112 000 000 Ft
Korábbi ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 310 249 Є108 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Ménfőcsanak, 59nm, 79900000 Ft
Győr, Ménfőcsanak, Ménfőcsanak
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 81 490 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є81 490 000 Ft
1 354 237 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Révfalu, 72nm, 80175000 Ft
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 80 175 000 Ft
Kalkulált ár: 222 091 Є
1 113 542 Ft/m2
Eladó Családi ház, Győr, Gyárváros, 150nm, 69000000 Ft
Győr, Gyárváros, Gyárváros
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
460 000 Ft/m2
Eladó Sorház, Győr, Szitásdomb, 112nm, 112000000 Ft
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 112 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 112 000 000 Ft
Korábbi ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 310 249 Є108 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Vizivárosi lakópark, 62nm, 86490000 Ft
Győr, Vizivárosi lakópark
Kínálati ár: 86 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 86 490 000 Ft
Korábbi ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 239 584 Є89 990 000 Ft
1 395 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Ménfőcsanak, 78nm, 83000000 Ft
Győr, Ménfőcsanak, Ménfőcsanak
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 229 917 Є
1 064 103 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Likócs, 92nm, 89990000 Ft
Győr, Likócs, Likócs
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 990 000 Ft
Korábbi ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є94 900 000 Ft
978 152 Ft/m2