Eladó panellakás az egész országban
Találati lista: 3149
Eladó lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 56 500 000 Ft
Kalkulált ár: 157 382 Є
1 027 273 Ft/m2
Oroszlányon 53 nm-es lakás
Oroszlány
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 990 000 Ft
Korábbi ár: 30 990 000 Ft
Kalkulált ár: 94 680 Є30 990 000 Ft
641 321 Ft/m2
Eladó panellakás, Keszthely, Nyugati városrész
Keszthely, Nyugati városrész
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 741 Є
1 083 333 Ft/m2
Eladó panellakás, Szeged, Tarján, Tarjáni Óvodánál
Szeged, Tarján, Tarjáni Óvodánál, Tarján
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 490 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є52 490 000 Ft
941 509 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 900 000 Ft
Korábbi ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 155 710 Є56 900 000 Ft
873 438 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Uránváros
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 57 500 000 Ft
Kalkulált ár: 160 167 Є
1 064 815 Ft/m2
Miskolc, Kis-Hunyad utca, 73 nm-es, 3 szobás lakás!
Miskolc, Vologda
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 500 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 526 Є49 900 000 Ft
636 986 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Szabótelep
Budapest XXI. kerület, Szabótelep, Szabótelep
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 214 485 Є
1 262 295 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIV. kerület, Nagyzugló
Budapest XIV. kerület, Nagyzugló, Nagyzugló
Kínálati ár: 78 999 000 Ft
Kalkulált ár: 220 053 Є
1 579 980 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є
798 000 Ft/m2
Eladó igényesen felújított, belvárosi garzonlakás
Dombóvár
Kínálati ár: 24 800 000 Ft
Kalkulált ár: 69 081 Є
885 714 Ft/m2
Eladó Lakás, Battonya 20.000.000 Ft
Battonya
Kínálati ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 55 710 Є
357 143 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 244 847 Є
1 627 778 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 55 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 490 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 568 Є57 900 000 Ft
880 794 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület
Budapest XXI. kerület, Szabótelep
Kínálati ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 183 844 Є
970 588 Ft/m2
Eladó panellakás, Dombóvár
Dombóvár
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 161 560 Є
637 363 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Frangepán utca, Angyalföld
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 244 847 Є