Eladó panellakás az egész országban
Találati lista: 3149
Eladó lakás, Várpalota
Várpalota
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 786 Є
753 061 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület
Budapest IV. kerület, Újpest
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 189 415 Є
1 172 414 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza, Ferenc körút 28
Nyíregyháza, Ferenc körút 28
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 855 Є
850 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 41 800 000 Ft
Kalkulált ár: 116 435 Є
803 846 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 56 200 000 Ft
Kalkulált ár: 156 546 Є
838 806 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged 59.900.000 Ft
Szeged, Felsőváros, Felsőváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
998 333 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XV. kerület, Rákospalota, Alkotmány utca
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Alkotmány utca, Rákospalota
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є
1 328 125 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület
Budapest IV. kerület, Káposztásmegyer
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 167 131 Є
1 363 636 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen
Debrecen, Wesselényi lakótelep
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 186 351 Є
1 115 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület, Csillagtelep, Csillagtelep
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 164 067 Є
1 070 909 Ft/m2
Mc, Jókai lakótelep, 63 nm-es modern lakás bútorzattal együtt!
Miskolc, Vologda
Kínálati ár: 55 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 490 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 568 Є57 900 000 Ft
880 794 Ft/m2
Eladó panellakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 705 Є
905 660 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
639 744 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 705 Є
750 000 Ft/m2
Debrecenben, a Sumen utcán, 3. emeleti, 60 m2-es, étkező-konyhás+ 2 szobás lakás eladó!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
998 333 Ft/m2
Eladó lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 181 031 Є
955 735 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Siófok Koch Róbert utca 48.000.000 Ft
Siófok, Koch Róbert utca
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 705 Є49 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó lakás Bátonyterenye/Nagybátony/
Bátonyterenye
Kínálati ár: 16 800 000 Ft
Kalkulált ár: 46 797 Є
275 410 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Csepel
Budapest XXI. kerület, Csepel
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 164 067 Є
1 070 909 Ft/m2
Eladó panellakás a Palota városrészben Székesfehérváron
Székesfehérvár
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 500 000 Ft
Korábbi ár: 47 999 000 Ft
Kalkulált ár: 126 741 Є47 999 000 Ft
947 917 Ft/m2