Eladó panellakás az egész országban
Találati lista: 3149
Eladó lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 175 487 Є
1 016 129 Ft/m2
Eladó panellakás, Makó
Makó
Kínálati ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 139 248 Є
694 306 Ft/m2
Teljesen felújított első emeleti lakás amerikai konyhával
Szeged, Makkosház, Makkosház
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 900 000 Ft
Korábbi ár: 68 800 000 Ft
Kalkulált ár: 189 136 Є68 800 000 Ft
1 131 667 Ft/m2
Eladó lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 175 487 Є
1 016 129 Ft/m2
Eladó felújított, 2 szobás, galériázott lakás, Budapest 13. ker. Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Tisza utca, Újlipótváros
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 205 850 Є
1 679 545 Ft/m2
Eladó panellakás, Hajdúszoboszló, Központ
Hajdúszoboszló, Központ
Kínálati ár: 79 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 500 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 448 Є82 000 000 Ft
903 409 Ft/m2
Jó ár!!!!Befektetésnek,családi otthonnak Debrecen Vénkert
Debrecen, Vénkert, Vénkert
Kínálati ár: 60 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 60 990 000 Ft
Korábbi ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 169 889 Є64 500 000 Ft
871 286 Ft/m2
3. emeleti lakás a Tócóskertben!
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 500 000 Ft
Korábbi ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 165 738 Є62 500 000 Ft
1 101 852 Ft/m2
Eladó 53 m²-es, tehermentes lakás Székesfehérvár közkedvelt részén a Széchenyi utcában – azonnal költözhető!
Székesfehérvár
Kínálati ár: 50 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 990 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 142 033 Є55 000 000 Ft
962 075 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Belváros, Csapó utca
Debrecen, Belváros, Csapó utca, Belváros
Kínálati ár: 57 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 000 000 Ft
Korábbi ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 158 774 Є58 000 000 Ft
934 426 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 992 Є
1 050 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Balmazújváros, Belváros, Bocskai utca, 48nm, 48500000 Ft
Balmazújváros, Belváros, Bocskai utca
Kínálati ár: 48 500 000 Ft
Kalkulált ár: 135 097 Є
1 010 417 Ft/m2
Eladó panellakás, Balatonfüred, Köztársaság utca 11B
Balatonfüred, Köztársaság utca 11B
Kínálati ár: 64 400 000 Ft
Kalkulált ár: 179 387 Є
1 238 462 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 50 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 783 Є52 000 000 Ft
820 968 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület
Budapest IV. kerület, Újpest
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
1 301 887 Ft/m2
Vértóra néző lakás
Szeged
Kínálati ár: 50 500 000 Ft
Kalkulált ár: 140 669 Є
918 182 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Most vagy soha! Kétszobás lakás azonnal költözhető!
Szeged
Kínálati ár: 50 500 000 Ft
Kalkulált ár: 140 669 Є
918 182 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged Űrhajós utca 46.900.000 Ft
Szeged, Tarján, Űrhajós utca, Tarján
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є47 900 000 Ft
901 923 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület, Megyer, Sporttelep utca
Budapest IV. kerület, Megyer, Sporttelep utca, Megyer
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 73 000 000 Ft
Korábbi ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 203 343 Є67 900 000 Ft
1 351 852 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 340 Є
1 705 882 Ft/m2