Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 10031
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 35nm, 34380000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 34 380 000 Ft
Kalkulált ár: 95 235 Є
982 286 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 42nm, 40875000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 40 875 000 Ft
Kalkulált ár: 113 227 Є
973 214 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 51nm, 52964000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 52 964 000 Ft
Kalkulált ár: 146 715 Є
1 038 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, 39nm, 42609800 Ft
Jánossomorja
Kínálati ár: 42 609 800 Ft
Kalkulált ár: 118 033 Є
1 092 559 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 36nm, 30728000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 728 000 Ft
Kalkulált ár: 85 119 Є
853 556 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 35nm, 30175000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 175 000 Ft
Kalkulált ár: 83 587 Є
862 143 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 43nm, 36700000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 36 700 000 Ft
Kalkulált ár: 101 662 Є
853 488 Ft/m2
Eladó Ikerház, Tata, Remeteség, 125nm, 129900000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
1 039 200 Ft/m2
Eladó Családi ház, Környe, Nincs megadva, 192nm, 75000000 Ft
Környe, Nincs megadva
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
390 625 Ft/m2
Eladó Építési telek, Kimle, 648nm, 19990000 Ft
Kimle
Kínálati ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 55 374 Є
30 849 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szeged, Boldogasszony sugárút
Szeged, Boldogasszony sugárút , Szeged Belváros
Kínálati ár: 124 990 000 Ft
Kalkulált ár: 346 233 Є
1 213 495 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 285 000 000 Ft
Kalkulált ár: 789 474 Є
2 192 308 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest 17. ker.
Budapest XVII. kerület
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 401 385 Є
992 466 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 7. ker.
Budapest VII. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Nagykörúton kívüli terület