Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 10031
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 67nm, 69900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 043 284 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 86nm, 80900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 80 900 000 Ft
Kalkulált ár: 224 100 Є
940 698 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 63nm, 82900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 315 873 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 69nm, 65900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
955 072 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 59nm, 55900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
947 458 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 57nm, 73990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 73 990 000 Ft
Kalkulált ár: 204 958 Є
1 298 070 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 51nm, 52964000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 52 964 000 Ft
Kalkulált ár: 146 715 Є
1 038 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, 39nm, 42609800 Ft
Jánossomorja
Kínálati ár: 42 609 800 Ft
Kalkulált ár: 118 033 Є
1 092 559 Ft/m2
Eladó Sorház, Győr, Szitásdomb, 112nm, 112000000 Ft
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 112 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 112 000 000 Ft
Korábbi ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 310 249 Є108 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 35nm, 34380000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 34 380 000 Ft
Kalkulált ár: 95 235 Є
982 286 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 42nm, 40875000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 40 875 000 Ft
Kalkulált ár: 113 227 Є
973 214 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bezenye, Nincs megadva, 44nm, 39375000 Ft
Bezenye, Nincs megadva
Kínálati ár: 39 375 000 Ft
Kalkulált ár: 109 072 Є
894 886 Ft/m2
Eladó Sorház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 114nm, 129750000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 129 750 000 Ft
Kalkulált ár: 359 418 Є
1 138 158 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 83nm, 89900000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 083 133 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bezenye, Nincs megadva, 33nm, 33600000 Ft
Bezenye, Nincs megadva
Kínálati ár: 33 600 000 Ft
Kalkulált ár: 93 075 Є
1 018 182 Ft/m2
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 129 750 000 Ft
Kalkulált ár: 359 418 Є
1 138 158 Ft/m2
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 083 133 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 35nm, 38900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є42 900 000 Ft
1 111 429 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 52nm, 52900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 990 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є53 990 000 Ft
1 017 308 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 57nm, 57800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 57 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 800 000 Ft
Korábbi ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 111 Є61 900 000 Ft
1 014 035 Ft/m2