Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 10031
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Levél, 49nm, 49300000 Ft
Levél
Kínálati ár: 49 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 300 000 Ft
Korábbi ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 136 565 Є52 500 000 Ft
1 006 122 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 49000000 Ft
Levél
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 000 000 Ft
Korábbi ár: 51 500 000 Ft
Kalkulált ár: 135 734 Є51 500 000 Ft
1 042 553 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 42nm, 44300000 Ft
Levél
Kínálati ár: 44 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 300 000 Ft
Korábbi ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 122 715 Є46 900 000 Ft
1 054 762 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 52nm, 49900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є59 900 000 Ft
959 615 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 31nm, 32900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є39 900 000 Ft
1 061 290 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 48100000 Ft
Levél
Kínálati ár: 48 100 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 100 000 Ft
Korábbi ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 133 241 Є51 990 000 Ft
1 023 404 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 39600000 Ft
Levél
Kínálati ár: 39 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 600 000 Ft
Korábbi ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 109 695 Є46 490 000 Ft
990 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 52nm, 48900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є54 900 000 Ft
940 385 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 49nm, 46800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 46 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 800 000 Ft
Korábbi ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 640 Є50 900 000 Ft
955 102 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 43600000 Ft
Levél
Kínálati ár: 43 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 600 000 Ft
Korábbi ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 120 776 Є48 900 000 Ft
947 826 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 50900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 997 Є
1 106 522 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 46900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є51 900 000 Ft
1 019 565 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 41700000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 700 000 Ft
Korábbi ár: 47 490 000 Ft
Kalkulált ár: 115 512 Є47 490 000 Ft
1 042 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 45200000 Ft
Levél
Kínálati ár: 45 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 200 000 Ft
Korábbi ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 208 Є50 900 000 Ft
982 609 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 39500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 500 000 Ft
Korábbi ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 109 418 Є46 490 000 Ft
987 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 48100000 Ft
Levél
Kínálati ár: 48 100 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 100 000 Ft
Korábbi ár: 52 490 000 Ft
Kalkulált ár: 133 241 Є52 490 000 Ft
1 023 404 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 48nm, 47600000 Ft
Levél
Kínálati ár: 47 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 600 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 131 856 Є52 900 000 Ft
991 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 47500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 500 000 Ft
Korábbi ár: 52 990 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є52 990 000 Ft
1 032 609 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 41800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 800 000 Ft
Korábbi ár: 48 490 000 Ft
Kalkulált ár: 115 789 Є48 490 000 Ft
1 045 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 53nm, 52400000 Ft
Levél
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 400 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 145 152 Є57 900 000 Ft
988 679 Ft/m2