Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 6562
Eladó Gyárépület, Budapest XIV. kerület, Törökőr, 3000nm, 800000000 Ft
Budapest XIV. kerület, Törökőr, Törökőr
Kínálati ár: 800 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 228 412 Є
266 667 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Budapest X. kerület, Újhegy, 1134nm, 474900000 Ft
Budapest X. kerület, Újhegy, Újhegy
Kínálati ár: 474 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 474 900 000 Ft
Korábbi ár: 460 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 322 841 Є460 000 000 Ft
418 783 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Fót, Nincs megadva, 107020nm, 1100000000 Ft
Fót, Nincs megadva
Kínálati ár: 1 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 064 067 Є
10 278 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Máriaudvar, 49534nm, 544870000 Ft
Vác, Máriaudvar
Kínálati ár: 544 870 000 Ft
Kalkulált ár: 1 517 744 Є
11 000 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Szigetszentmiklós, Nincs megadva, 2204nm, 820000000 Ft
Szigetszentmiklós, Nincs megadva
Kínálati ár: 820 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 284 123 Є
372 051 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tahitótfalu, Nincs megadva, 2147nm, 695000000 Ft
Tahitótfalu, Nincs megadva
Kínálati ár: 695 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 935 933 Є
323 707 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Tata, Nincs megadva, 2121nm, 1290000000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 1 290 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 593 315 Є
608 204 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest VI. kerület, Külső-Terézváros–Diplomatanegyed, Eötvös u., 103nm, 285000000 Ft
Budapest VI. kerület, Külső-Terézváros–Diplomatanegyed, Eötvös u.
Kínálati ár: 285 000 000 Ft
Kalkulált ár: 793 872 Є
2 766 990 Ft/m2
Eladó ház, Szeged
Szeged, Júlia utca
Kínálati ár: 214 900 000 Ft
Kalkulált ár: 598 607 Є
1 155 376 Ft/m2
Duplex Penthouse with Pool and Sea View
Ciovo
Kínálati ár: 839 000 Є
Jelenlegi ár: 299 523 000 Є
Korábbi ár: 950 000 Є
Kalkulált ár: 301 201 000 Ft950 000 Є
7 841 €/m2
101 négyzetméteres, 5 szobás, beköltözhető, panorámás, eladó lakás
Budapest II. kerület, Budapest II. kerület, Sarolta u.
Kínálati ár: 379 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 055 710 Є
3 752 475 Ft/m2
IDŐTÁLLÓ STÍLUS ÉS EXKLUZÍV ÉLETTÉR A II.KERÜLET SZÍVÉBEN, BUDA EGYIK LEGKERESETTEBB UTCÁJÁBAN!
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 377 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 050 139 Є
1 973 822 Ft/m2
Eladó ház, Diósd
Diósd
Kínálati ár: 399 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 421 Є
1 570 866 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest 10. ker.
Budapest X. kerület, Óhegy, Óhegy
Kínálati ár: 285 000 000 Ft
Kalkulált ár: 793 872 Є
712 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Rézmál
Budapest II. kerület, Rézmál
Kínálati ár: 325 000 000 Ft
Kalkulált ár: 905 292 Є
2 462 121 Ft/m2
Páratlanul különleges LUXUSOTTHONT szeretnél Miskolcon? MOST megtaláltad!
Miskolc, Panoráma utca
Kínálati ár: 217 900 000 Ft
Kalkulált ár: 606 964 Є
605 278 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kínálati ár: 285 000 000 Ft
Kalkulált ár: 793 872 Є
2 766 990 Ft/m2
Eladó családi ház, Paloznak
Paloznak
Kínálati ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 832 869 Є
1 245 833 Ft/m2
EZ NEM CSAK EGY LAKÁS-ÉLETSTÍLUS! BELSŐ KÉTSZINTES PENTHOUSE LAKÁS ÓRIÁSI TERASSZAL!
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 693 593 Є
2 349 057 Ft/m2
Eladó Panzió, Balatonboglár
Balatonboglár
Kínálati ár: 399 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 421 Є
886 667 Ft/m2