Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 6562
Madárcsicsergős otthon nagy kerttel – ház Debrecen határán
Debrecen
Kínálati ár: 230 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 230 000 000 Ft
Korábbi ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 640 669 Є250 000 000 Ft
42 017 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 207 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 207 000 000 Ft
Korábbi ár: 218 000 000 Ft
Kalkulált ár: 576 602 Є218 000 000 Ft
2 620 253 Ft/m2
Eladó ház, Pákozd
Pákozd
Kínálati ár: 298 000 000 Ft
Kalkulált ár: 830 084 Є
892 216 Ft/m2
Ritka méretű vendéglátóipari befektetés Budapest egyik legerősebb gasztro-lokációjában
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 983 111 000 Ft
Jelenlegi ár: 983 111 000 Ft
Korábbi ár: 1 007 137 000 Ft
Kalkulált ár: 2 738 471 Є1 007 137 000 Ft
1 228 889 Ft/m2
Eladó építési telek, Budapest II. kerület, Törökvész, Buda II. ker. Pasaréti tér felett
Budapest II. kerület, Törökvész, Buda II. ker. Pasaréti tér felett
Kínálati ár: 395 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 100 279 Є
388 016 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Maglód, Nincs megadva, Rákóczi utca, 1323nm, 280000000 Ft
Maglód, Nincs megadva, Rákóczi utca
Kínálati ár: 280 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 280 000 000 Ft
Korábbi ár: 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 779 944 Є300 000 000 Ft
211 640 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 6300nm, 930000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 930 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 590 529 Є
147 619 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budapest II. kerület, Adyliget - II/A, 6000nm, 1400000000 Ft
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 1 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 899 721 Є
233 333 Ft/m2
Modern villa with sea view
Brac
Kínálati ár: 1 250 000 Є
Kalkulált ár: 448 750 000 Ft
4 941 €/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Káptalantóti, Káptalantóti
Káptalantóti, Káptalantóti
Kínálati ár: 239 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 239 000 000 Ft
Korábbi ár: 259 000 000 Ft
Kalkulált ár: 665 738 Є259 000 000 Ft
1 327 778 Ft/m2
110 négyzetméteres, 4 szobás, felújított, udvari, eladó lakás
Budapest XII. kerület, Stromfeld Aurél út
Kínálati ár: 269 000 000 Ft
Kalkulált ár: 749 304 Є
2 445 455 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 1 164 494 000 Ft
Jelenlegi ár: 1 164 494 000 Ft
Korábbi ár: 1 396 941 000 Ft
Kalkulált ár: 3 243 716 Є1 396 941 000 Ft
2 646 577 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest VI. kerület, Külső-Terézváros–Diplomatanegyed, Eötvös u., 103nm, 285000000 Ft
Budapest VI. kerület, Külső-Terézváros–Diplomatanegyed, Eötvös u.
Kínálati ár: 285 000 000 Ft
Kalkulált ár: 793 872 Є
2 766 990 Ft/m2
Eladó Külterületi telek, Vác, Sejce, 0nm, 450000000 Ft
Vác, Sejce
Kínálati ár: 450 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 253 482 Є
3 104 Ft/m2
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 1 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 899 721 Є
233 333 Ft/m2
Eladó a+, Nagyatád
Nagyatád
Kínálati ár: 290 000 000 Ft
Kalkulált ár: 807 799 Є
207 143 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó gyárépület, Kondoros, Csabaiút
Kondoros, Csabaiút
Kínálati ár: 490 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 364 903 Є
26 445 Ft/m2
Tágas otthon, közös álmokhoz-Debrecen szélén
Debrecen
Kínálati ár: 230 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 230 000 000 Ft
Korábbi ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 640 669 Є250 000 000 Ft
460 000 Ft/m2
Eladó Ikerház, Budapest II. kerület, Máriaremete - II/A, 186nm, 319900000 Ft
Budapest II. kerület, Máriaremete, Máriaremete
Kínálati ár: 319 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 319 900 000 Ft
Korábbi ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 891 086 Є299 000 000 Ft
1 719 892 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 150nm, 370000000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 370 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 370 000 000 Ft
Korábbi ár: 449 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 030 641 Є449 000 000 Ft
2 466 667 Ft/m2