Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 6562
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Gellérthegy, 245nm, 1000000000 Ft
Budapest I. kerület, Gellérthegy I. ker., Gellérthegy I. ker.
Kínálati ár: 1 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 785 515 Є
4 081 633 Ft/m2
Eladó Építési telek, Örkény, 178000nm, 2200000000 Ft
Örkény
Kínálati ár: 2 200 000 000 Ft
Kalkulált ár: 6 128 134 Є
12 360 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Velence, Újtelep, 60nm, 300000000 Ft
Velence, Újtelep
Kínálati ár: 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 835 655 Є
5 000 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 132nm, 209000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 209 000 000 Ft
Kalkulált ár: 582 173 Є
1 583 333 Ft/m2
Spacious penthouse with open sea view
Kastela, Kaštel Gomilica
Kínálati ár: 700 000 Є
Kalkulált ár: 251 300 000 Ft
7 000 €/m2
Eladó Ház, Fót 399.000.000 Ft
Fót
Kínálati ár: 399 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 399 000 000 Ft
Korábbi ár: 437 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 421 Є437 000 000 Ft
913 043 Ft/m2
Új építésű Penthouse lakás közvetlen, saját Balaton parttal és stéggel, Szántódon eladó
Szántód
Kínálati ár: 330 750 000 Ft
Kalkulált ár: 921 309 Є
1 890 000 Ft/m2
Budapest III. kerület, Csillaghegy Dunához közel eső részén minőségi, felújított családi ház piaci ár alatt eladó
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 299 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 299 000 000 Ft
Korábbi ár: 349 000 000 Ft
Kalkulált ár: 832 869 Є349 000 000 Ft
1 186 508 Ft/m2
Ez egy eladó fejlesztési terület Zala vármegyében, a Balatonhoz közeli település központi területén.
Keszthely
Kínálati ár: 2 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 6 685 237 Є
436 364 Ft/m2
Nagyszerű befektetés építőipari vállalkozóknak
Gödöllő
Kínálati ár: 800 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 228 412 Є
222 222 Ft/m2
Eladó szántódi, új építésű, panorámás, luxus lakás saját vízparti résszel.
Szántód
Kínálati ár: 330 750 000 Ft
Kalkulált ár: 921 309 Є
1 890 000 Ft/m2
Közvetlen vízparti telekkel, újszerű társasház 4 szobás földszinti lakása Szántódon eladó
Szántód
Kínálati ár: 215 460 000 Ft
Kalkulált ár: 600 167 Є
1 890 000 Ft/m2
Új építésű, 2 szintes, 5 szobás penthouse lakás közvetlen a balaton partján, Szántódon eladó
Szántód
Kínálati ár: 330 750 000 Ft
Kalkulált ár: 921 309 Є
1 890 000 Ft/m2
Szántódon Balaton part közvetlen kpacsolattal új építésű lakás eladó
Szántód
Kínálati ár: 330 750 000 Ft
Kalkulált ár: 921 309 Є
1 890 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület, Belső Ferencváros, Jungfer Gyula utca, Belső Ferencváros
Kínálati ár: 255 000 000 Ft
Kalkulált ár: 710 306 Є
1 976 744 Ft/m2
Eladó ház, Szeged, Újszeged
Szeged, Újszeged, Újszeged
Kínálati ár: 214 900 000 Ft
Kalkulált ár: 598 607 Є
1 155 376 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kecskemét peremén erdős részen 450 m2-es luxus Villa eladó!
Kecskemét
Kínálati ár: 399 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 421 Є
886 667 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Budapest III. kerület, Filatorigát, 3577nm, 1200000000 Ft
Budapest III. kerület, Filatorigát, Filatorigát
Kínálati ár: 1 200 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 342 618 Є
335 477 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Budapest III. kerület, Óbuda, 668nm, 265000000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 265 000 000 Ft
Kalkulált ár: 738 162 Є
396 707 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Vecsés, Nincs megadva, 2712nm, 650000000 Ft
Vecsés, Nincs megadva
Kínálati ár: 650 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 810 585 Є
239 676 Ft/m2