Eladó ingatlanok Dunaújváros
Találati lista: 139
Eladó Téglalakás, Dunaújváros, Belváros, Bartók Béla tér, 49nm, 39900000 Ft
Dunaújváros, Belváros, Bartók Béla tér
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
814 286 Ft/m2
Eladó lakás, Dunaújváros
Dunaújváros, Köztársaság út
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
769 038 Ft/m2
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Római városrész, Római körút, 49nm, 35000000 Ft
Dunaújváros, Római városrész, Római körút
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
714 286 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 562 Є
800 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros, Római városrész
Dunaújváros, Római városrész
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
575 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
620 755 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 900 000 Ft
Korábbi ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є33 900 000 Ft
557 627 Ft/m2
Eladó lakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є32 900 000 Ft
540 678 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 413 Є
578 947 Ft/m2
Eladó családi ház, Dunaújváros, Újtelep
Dunaújváros, Újtelep
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 357 341 Є
560 870 Ft/m2
Eladó lakás, Dunaújváros
Dunaújváros, Béke városrész, Dobó István út
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
758 696 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros, Római városrész
Dunaújváros, Római városrész
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
540 678 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros, Római városrész
Dunaújváros, Római városrész
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 500 000 Ft
Korábbi ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є36 000 000 Ft
656 863 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros, Belváros
Dunaújváros, Belváros
Kínálati ár: 29 900 000 Ft