Eladó ingatlanok Dunaújváros
Találati lista: 139
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Dunaújváros, Tavasz utca, 47 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Dunaújváros, Tavasz utca
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
636 170 Ft/m2
Dunaújváros, Fáy András utca, 52 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Dunaújváros, Fáy András utca
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
575 000 Ft/m2
Dunaújváros, Bagolyvár utca, 110 m²-es, társasházi lakás, 4 szobás
Dunaújváros, Bagolyvár utca
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 246 260 Є
808 182 Ft/m2
Dunaújváros, Vasmű út, 52 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás, részben felújított állapotú
Dunaújváros, Vasmű út
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 900 000 Ft
Korábbi ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є33 500 000 Ft
632 692 Ft/m2
Dunaújváros, Köztársaság utca, 59 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Dunaújváros, Köztársaság utca
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є32 900 000 Ft
540 678 Ft/m2
Dunaújváros, Római körút, 57 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Dunaújváros, Római körút
Kínálati ár: 34 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 400 000 Ft
Korábbi ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 95 291 Є34 900 000 Ft
603 509 Ft/m2
Dunaújváros, Esze Tamás utca, 50 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Dunaújváros, Esze Tamás utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
670 000 Ft/m2
Dunaújváros, Gőzmalom utca, 350 m²-es, 2 generációs, családi ház
Dunaújváros, Gőzmalom utca
Kínálati ár: 128 000 000 Ft
Kalkulált ár: 354 571 Є
365 714 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Dunaújváros, Technikum városrész, Rákóczi tér, 54nm, 32000000 Ft
Dunaújváros, Technikum városrész, Rákóczi tér
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
592 593 Ft/m2
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Belváros, Köztársaság út, 59nm, 32900000 Ft
Dunaújváros, Belváros, Köztársaság út
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
557 627 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Dunaújváros, Technikum városrész, Bocskai István utca, 108nm, 59900000 Ft
Dunaújváros, Technikum városrész, Bocskai István utca
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
554 630 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dunaújváros, Újtelep, 296nm, 120000000 Ft
Dunaújváros, Újtelep
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
405 405 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dunaújváros, Újtelep, Kölcsey Ferenc utca, 270nm, 81000000 Ft
Dunaújváros, Újtelep, Kölcsey Ferenc utca
Kínálati ár: 81 000 000 Ft
Kalkulált ár: 224 377 Є
300 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Római városrész, 52nm, 29990000 Ft
Dunaújváros, Római városrész
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є31 500 000 Ft
576 731 Ft/m2
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Belváros, Tanács utca, 44nm, 32000000 Ft
Dunaújváros, Belváros, Tanács utca
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
727 273 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 900 000 Ft
Korábbi ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є33 500 000 Ft
632 692 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Dunaújváros, Gagarin tér
Dunaújváros, Gagarin tér
Kínálati ár: 45 800 000 Ft
Kalkulált ár: 126 870 Є
832 727 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
906 818 Ft/m2
Eladó Lakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 85 873 Є
911 765 Ft/m2
Eladó lakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
809 091 Ft/m2