Eladó ingatlanok Dunaújváros
Találati lista: 139
Eladó lakás, Dunaújváros
Dunaújváros, Tavasz utca
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є32 500 000 Ft
678 723 Ft/m2
Eladó lakás, Dunaújváros
Dunaújváros, Béke városrész
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є32 500 000 Ft
678 723 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros, Belváros
Dunaújváros, Belváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
601 724 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
911 429 Ft/m2
Eladó ház, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 145 000 000 Ft
Korábbi ár: 158 000 000 Ft
Kalkulált ár: 401 662 Є158 000 000 Ft
828 571 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros, Technikum városrész
Dunaújváros, Technikum városrész
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
903 125 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
603 448 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 88 615 Є
615 192 Ft/m2
Eladó lakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
637 255 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 765 Є
627 674 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 30 990 000 Ft
Kalkulált ár: 85 845 Є
595 962 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 37 490 000 Ft
Kalkulált ár: 103 850 Є
635 424 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
690 385 Ft/m2
Eladó lakás, Dunaújváros
Dunaújváros, Krúdy Gyula sor
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
637 255 Ft/m2
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Dózsa városrész, Derkovits utca, 59nm, 35000000 Ft
Dunaújváros, Dózsa városrész, Derkovits utca
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
593 220 Ft/m2
Eladó családi ház, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 357 341 Є
658 163 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 88 615 Є
615 192 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros, Kossuth Lajos utca
Dunaújváros, Kossuth Lajos utca
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
640 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Dunaújváros, Magyar út
Dunaújváros, Magyar út
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
168 000 Ft/m2
Eladó ház, Dunaújváros
Dunaújváros, Tűzálló utca
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 500 000 Ft
Korábbi ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є45 900 000 Ft
483 333 Ft/m2