Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4212
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 50 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 143 380 Є52 000 000 Ft
820 968 Ft/m2
Eladó 4 szobás, földszinti lakás - Miskolc, Hejőcsaba
Miskolc, Hejőcsaba, Hejőcsaba
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 109 859 Є
582 090 Ft/m2
Eladó panelprogramos, 55 nm-es lakás, Miskolc-Avas
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 98 310 Є36 900 000 Ft
634 545 Ft/m2
Eladó felújított, 63 nm-es lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 112 394 Є
633 333 Ft/m2
Eladó 50 nm-es berendezett lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Soltész Nagy Kálmán utca, Belváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 109 859 Є41 000 000 Ft
780 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Győri kapu Észak, Gálffy Ignác utca, 63nm, 32500000 Ft
Miskolc, Győri kapu Észak, Gálffy Ignác utca
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 91 549 Є35 500 000 Ft
515 873 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged Feketesas utca 109.900.000 Ft
Szeged, Szeged Belváros, Feketesas utca, Szeged Belváros
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 309 577 Є
1 292 941 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs
Pécs
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 216 620 Є
1 325 862 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs
Pécs
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 253 239 Є
1 498 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs
Pécs
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 216 620 Є
1 325 862 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs
Pécs
Kínálati ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 704 Є
1 365 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs
Pécs
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 216 620 Є
1 325 862 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs
Pécs
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 986 Є
1 248 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pécs
Pécs
Kínálati ár: 118 900 000 Ft
Kalkulált ár: 334 930 Є
1 238 542 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Libakert
Debrecen, Libakert, Libakert
Kínálati ár: 57 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 000 000 Ft
Korábbi ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 563 Є58 000 000 Ft
1 036 364 Ft/m2
Eladó Lakás, Debrecen Nagyerdőn!
Debrecen
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 337 746 Є
1 262 105 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Debrecen - István úton, 3. emeleti 2 szobás lakás ELADÓ!
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 62 500 000 Ft
Kalkulált ár: 176 056 Є
1 157 407 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 55 000 000 Ft