Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4212
Eladó téglalakás, Debrecen, Dobozikert, Dienes J
Debrecen, Dobozikert, Dienes J , Dobozikert
Kínálati ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 140 817 Є
nincs megadva
Eladó téglalakás, Debrecen, Belváros, Vörösmarty
Debrecen, Belváros, Vörösmarty , Belváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 648 Є
nincs megadva
Újkertben 4 szobás lakás ELADÓ!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 233 803 Є
912 088 Ft/m2
35nm-es első emeleti garzon - Bethlen utca
Debrecen, Belváros, Bethlen utca, Belváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 563 Є
1 425 714 Ft/m2
Eladó panellakás Győr-Adyvárosban!
Győr
Kínálati ár: 68 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 990 000 Ft
Korábbi ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 194 338 Є69 990 000 Ft
851 728 Ft/m2
MISKOLC BELVÁROSI MODERN, TELJESEN FELÚJÍTOTT 3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ, SAJÁT KOCSIBEÁLLÓVAL!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 54 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 990 000 Ft
Korábbi ár: 56 990 000 Ft
Kalkulált ár: 154 901 Є56 990 000 Ft
901 475 Ft/m2
Belvárosi liftes tégla épületben eladó felújított lakás!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 169 Є
1 274 138 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Szeged, Tópart 6
Szeged, Tópart 6, Újrókus
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 174 648 Є
1 016 393 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Bajcsy-Zsilinszky utca
Debrecen, Bajcsy-Zsilinszky utca , Belváros
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 900 000 Ft
Korábbi ár: 76 000 000 Ft
Kalkulált ár: 210 986 Є76 000 000 Ft
2 140 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged 92.500.000 Ft
Szeged, Móraváros, Móraváros
Kínálati ár: 92 500 000 Ft
Kalkulált ár: 260 563 Є
1 267 123 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged 87.000.000 Ft
Szeged, Móraváros, Móraváros
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 245 070 Є
1 359 375 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Belváros, Piac utca
Debrecen, Belváros, Piac utca, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 225 070 Є
1 479 630 Ft/m2
Bethlen utcán, 53 m2-es, 1. emeleti, erkélyes lakás eladó.
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 51 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 500 000 Ft
Korábbi ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 145 070 Є53 000 000 Ft
971 698 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr 39.900.000 Ft
Győr, Gyárváros, Gyárváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 112 394 Є41 500 000 Ft
752 830 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 465 Є59 900 000 Ft
1 118 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 132 366 Є
903 654 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Pécs, Kertváros
Pécs, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 112 394 Є41 900 000 Ft
1 023 077 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 000 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 930 Є57 900 000 Ft
887 097 Ft/m2
Miskolc, Diósgyőr, 100 nm-es, 2 szintes lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 099 Є59 900 000 Ft
579 000 Ft/m2
Miskolc, belváros, 74 nm-es, 3 szobás lakás liftes házban!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є
809 459 Ft/m2