Eladó lakás Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Győr
Találati lista: 4212
Eladó Lakás, Pécs 26.900.000 Ft
Pécs, Patacs, Patacs
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 900 000 Ft
Korábbi ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 75 775 Є29 900 000 Ft
517 308 Ft/m2
Azonnal költözhető, erkélyes lakás eladó
Szeged, Tarján, , Tarján
Kínálati ár: 55 500 000 Ft
Kalkulált ár: 156 338 Є
1 009 091 Ft/m2
Eladó 35nm lakás Szeged-Tarjánban!
Szeged, Tarján, , Tarján
Kínálati ár: 38 999 000 Ft
Kalkulált ár: 109 856 Є
1 114 257 Ft/m2
Eladó földszinti lakás Szeged-Makkosházán!
Szeged, Makkosház, , Makkosház
Kínálati ár: 36 999 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 999 000 Ft
Korábbi ár: 38 999 000 Ft
Kalkulált ár: 104 223 Є38 999 000 Ft
1 057 114 Ft/m2
Eladó panellakás, Debrecen, Sinay Miklós utca
Debrecen, Sinay Miklós utca , Vénkert
Kínálati ár: 47 990 000 Ft
Kalkulált ár: 135 183 Є
1 371 143 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szeged
Szeged, Móraváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 196 901 Є
1 027 941 Ft/m2
Új építésű
Eladó téglalakás, Pécs, Munkácsy Mihály utca
Pécs, Munkácsy Mihály utca , Belváros
Kínálati ár: 165 000 000 Ft
Kalkulált ár: 464 789 Є
1 320 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 465 Є59 900 000 Ft
1 118 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Pécs, Egyetemváros
Pécs, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 465 Є59 900 000 Ft
1 118 000 Ft/m2
Eladó lakás Miskolcon a Szent István utcában!
Miskolc
Kínálati ár: 34 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 200 000 Ft
Korábbi ár: 34 700 000 Ft
Kalkulált ár: 96 338 Є34 700 000 Ft
645 283 Ft/m2
Eladó téglalakás, Debrecen, Nagyerdőalja
Debrecen, Nagyerdőalja
Kínálati ár: 313 000 000 Ft
Kalkulált ár: 881 690 Є
2 407 692 Ft/m2
Eladó Lakás, Pécs
Pécs, Uránváros, Uránváros
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 817 Є
1 248 077 Ft/m2
Eladó lakás a Pereces utcában.
Debrecen, Óváros
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 254 Є
1 102 564 Ft/m2
Miskolc, belváros, 83 nm-es, 3 szobás földszinti lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є
721 687 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 099 Є59 900 000 Ft
579 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 732 Є
809 459 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Bodótető, Bodótető
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 915 Є
934 921 Ft/m2
Eladó Lakás, Debrecen
Debrecen
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 337 746 Є
1 262 105 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szeged
Szeged, Felsőváros
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 135 211 Є
1 043 478 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc, Áfonyás utca
Miskolc, Áfonyás utca , Avas
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 000 000 Ft
Korábbi ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 70 423 Є26 000 000 Ft
342 466 Ft/m2