Eladó ingatlanok Budapest XII. kerület, Budapest II. kerület, Budapest V. kerület, Budapest I. kerület
Találati lista: 1304
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Krisztinaváros I. ker.
Budapest I. kerület, Krisztinaváros I. ker., Krisztinaváros I. ker.
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 85 000 000 Ft
Korábbi ár: 96 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є96 000 000 Ft
1 574 074 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület
Kínálati ár: 207 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 207 000 000 Ft
Korábbi ár: 218 000 000 Ft
Kalkulált ár: 576 602 Є218 000 000 Ft
2 620 253 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 371 923 000 Ft
Jelenlegi ár: 371 923 000 Ft
Korábbi ár: 359 923 000 Ft
Kalkulált ár: 1 035 997 Є359 923 000 Ft
3 048 549 Ft/m2
Eladó ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 429 900 000 Ft
Kalkulált ár: 1 197 493 Є
1 116 623 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros, 102nm, 179000000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Kalkulált ár: 498 607 Є
1 754 902 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 89nm, 146370000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 146 370 000 Ft
Jelenlegi ár: 146 370 000 Ft
Korábbi ár: 147 190 000 Ft
Kalkulált ár: 407 716 Є147 190 000 Ft
1 644 607 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Tállya utca 8-10
Budapest XII. kerület, Tállya utca 8-10, Mártonhegy
Kínálati ár: 169 900 000 Ft
Kalkulált ár: 473 259 Є
2 097 531 Ft/m2
Nagy lakás a Vígszínházzal szemben a nagykörúton
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 270 000 000 Ft
Kalkulált ár: 752 089 Є
1 824 324 Ft/m2
Eladó Üzlet, Budapest II. kerület, Víziváros, 68nm, 129000000 Ft
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 359 331 Є
1 897 059 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Törökvész, 165nm, 391000000 Ft
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 391 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 089 136 Є
2 369 697 Ft/m2
Energiatudatos ház
Eladó házrész, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Lipótmező
Kínálati ár: 296 400 000 Ft
Kalkulált ár: 825 627 Є
3 055 670 Ft/m2
Befektetőknek
Eladó építési telek, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Nyék
Kínálati ár: 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 114 206 Є
131 666 Ft/m2
89 négyzetméteres, 2 szobás, 1 félszobás, újszerű, utcai, eladó lakás
Budapest V. kerület, 1052 Budapest, Károly krt
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 150 000 000 Ft
Korábbi ár: 160 000 000 Ft
Kalkulált ár: 417 827 Є160 000 000 Ft
1 685 393 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є
2 062 500 Ft/m2
Eladó vendéglő, étterem, Budapest V. kerület, Lipótváros
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 172 900 000 Ft
Kalkulált ár: 481 616 Є
1 262 044 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Városmajor utca 15
Budapest XII. kerület, Városmajor utca 15, Krisztinaváros XII. ker.
Kínálati ár: 1 000 000 Є
Kalkulált ár: 359 000 000 Ft
3 876 €/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakásiroda, Budapest XII. kerület, Városmajor utca 15.
Budapest XII. kerület, Városmajor utca 15., Krisztinaváros XII. ker.
Kínálati ár: 1 000 000 Є
Kalkulált ár: 359 000 000 Ft
3 876 €/m2
Eladó vendéglő, étterem, Budapest II. kerület, Millennáris park
Budapest II. kerület, Millennáris park
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 432 Є
568 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Víziváros, 74nm, 114900000 Ft
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 114 900 000 Ft
Korábbi ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 056 Є119 000 000 Ft
1 552 703 Ft/m2
Eladó vendéglő, étterem, Budapest V. kerület, Lipótváros
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 172 900 000 Ft
Kalkulált ár: 481 616 Є
1 262 044 Ft/m2