Eladó ingatlanok Budapest XII. kerület, Budapest II. kerület, Budapest V. kerület, Budapest I. kerület
Találati lista: 1304
VILLAHÁZBAN VILLALAKÁS BUDAPESTEN ELADÓ!!!!
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 136 900 000 Ft
Kalkulált ár: 381 337 Є
1 901 389 Ft/m2
89 négyzetméteres, 3 szobás, felújított, utcai, eladó lakás
Budapest V. kerület, Belváros, Kígyó utca, Belváros
Kínálati ár: 279 900 000 Ft
Kalkulált ár: 779 666 Є
3 144 944 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Újlak II. ker.
Budapest II. kerület, Újlak II. ker., Újlak II. ker.
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
1 585 366 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Orbánhegy, 113nm, 398000000 Ft
Budapest XII. kerület, Orbánhegy, Orbánhegy
Kínálati ár: 398 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 108 635 Є
3 522 124 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Orbánhegy, 150nm, 580000000 Ft
Budapest XII. kerület, Orbánhegy, Orbánhegy
Kínálati ár: 580 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 615 599 Є
3 866 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Törökvész, 126nm, 255000000 Ft
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 255 000 000 Ft
Kalkulált ár: 710 306 Є
2 023 810 Ft/m2
110 négyzetméteres, 3 szobás, felújítandó, utcai, eladó lakás
Budapest I. kerület, 1013 Bp. Szarvas tér
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 693 593 Є
2 263 636 Ft/m2
panorámás, eladó telek
Budapest II. kerület, Budapest 2. kerület - kertváros
Kínálati ár: 335 000 000 Ft
Kalkulált ár: 933 148 Є
239 286 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budapest II. kerület, Máriaremete - II/A, 1328nm, 259000000 Ft
Budapest II. kerület, Máriaremete, Máriaremete
Kínálati ár: 259 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 259 000 000 Ft
Korábbi ár: 269 000 000 Ft
Kalkulált ár: 721 448 Є269 000 000 Ft
195 030 Ft/m2
Exkluzív újépítésű lakások Buda zöldövezetében
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 232 130 000 Ft
Kalkulált ár: 646 602 Є
2 523 152 Ft/m2
Exkluzív újépítésű lakások Buda zöldövezetében
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 161 900 000 Ft
Kalkulált ár: 450 975 Є
2 840 351 Ft/m2
Exkluzív újépítésű lakások Buda zöldövezetében
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 266 800 000 Ft
Kalkulált ár: 743 175 Є
2 694 949 Ft/m2
Exkluzív újépítésű lakások Buda zöldövezetében
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 170 800 000 Ft
Kalkulált ár: 475 766 Є
2 996 491 Ft/m2
Eladó prémium lakás a Vígszínház közelében!
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 191 000 000 Ft
Kalkulált ár: 532 033 Є
2 122 222 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 37nm, 155000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 431 755 Є
4 189 189 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 36nm, 124000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 124 000 000 Ft
Kalkulált ár: 345 404 Є
3 444 444 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 245nm, 1000000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 1 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 785 515 Є
4 081 633 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Várfok utca 7.
Budapest I. kerület, Várfok utca 7., Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 348 189 Є
1 923 077 Ft/m2
eladó telek
Budapest II. kerület, 2. kerület - kertváros
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 696 Є
118 421 Ft/m2
Panorámás 4 szobás lakás Istenhegyen
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 275 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 275 000 000 Ft
Korábbi ár: 287 000 000 Ft
Kalkulált ár: 766 017 Є287 000 000 Ft
2 182 540 Ft/m2