Eladó ingatlanok Budapest XII. kerület, Budapest II. kerület, Budapest V. kerület, Budapest I. kerület
Találati lista: 1304
Eladó Téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor u., 2nm, 149900000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor u., Belváros
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 417 549 Є
74 950 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Németvölgy, Márvány utca
Budapest XII. kerület, Németvölgy, Márvány utca, Németvölgy
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 179 000 000 Ft
Korábbi ár: 182 000 000 Ft
Kalkulált ár: 498 607 Є182 000 000 Ft
2 130 952 Ft/m2
Gyönyörű lakás Budapest szívében eladó!
Budapest V. kerület
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 445 404 Є
1 998 750 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útja
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 115 000 000 Ft
Korábbi ár: 125 792 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є125 792 000 Ft
1 513 158 Ft/m2
Gyönyörű lakás Budapest szívében eladó!
Budapest V. kerület
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 445 404 Є
1 998 750 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest I. kerület Fiáth János utca 149.900.000 Ft
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Fiáth János utca, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 417 549 Є
2 204 412 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest II. kerület Bem József utca 166.900.000 Ft
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Bem József utca, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 166 900 000 Ft
Kalkulált ár: 464 903 Є
2 196 053 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker., Felhévíz II. ker.
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 115 000 000 Ft
Korábbi ár: 125 792 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є125 792 000 Ft
1 513 158 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útja
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 115 000 000 Ft
Korábbi ár: 125 792 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є125 792 000 Ft
1 513 158 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest II. kerület, Máriaremete - II/A, 254nm, 460000000 Ft
Budapest II. kerület, Máriaremete, Máriaremete
Kínálati ár: 460 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 460 000 000 Ft
Korábbi ár: 475 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 281 337 Є475 000 000 Ft
1 811 024 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Mártonhegy, Tállya utca
Budapest XII. kerület, Mártonhegy, Tállya utca, Mártonhegy
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 159 900 000 Ft
Korábbi ár: 161 900 000 Ft
Kalkulált ár: 445 404 Є161 900 000 Ft
1 974 074 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Víziváros, Fő utca, 132nm, 168000000 Ft
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Fő utca, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 168 000 000 Ft
Kalkulált ár: 467 967 Є
1 272 727 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 132nm, 209000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 209 000 000 Ft
Kalkulált ár: 582 173 Є
1 583 333 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budapest II. kerület, Adyliget - II/A, 6000nm, 1400000000 Ft
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 1 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 899 721 Є
233 333 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros, 73nm, 90000000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 90 000 000 Ft
Korábbi ár: 93 500 000 Ft
Kalkulált ár: 250 696 Є93 500 000 Ft
1 232 877 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros, Haris köz
Budapest V. kerület, Belváros, Haris köz, Belváros
Kínálati ár: 93 900 000 Ft
Kalkulált ár: 261 560 Є
3 029 032 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó építési telek, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy - Karthauzi utca
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy - Karthauzi utca
Kínálati ár: 450 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 253 482 Є
218 659 Ft/m2
385 négyzetméteres, 7 szobás, beköltözhető, panorámás, eladó ház
Budapest II. kerület, Bp. II. Előd vezér u.
Kínálati ár: 399 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 421 Є
1 036 364 Ft/m2
66 négyzetméteres, felújított, udvari, eladó lakás
Budapest V. kerület, Belváros, Kossuth Lajos utca, Belváros
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 389 972 Є
2 121 212 Ft/m2
Eladó Üzlethelyiség, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Pázsit utca
Kínálati ár: 25 500 000 Ft
Kalkulált ár: 71 031 Є
1 020 000 Ft/m2