Eladó ingatlanok Budapest II. kerület, Budapest XII. kerület, Budapest I. kerület, Budapest XI. kerület
Találati lista: 1875
Eladó Családi ház, Budapest XI. kerület, Péterhegy, 272nm, 499000000 Ft
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 499 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 382 271 Є
1 834 559 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Kurucles, 67nm, 119900000 Ft
Budapest II. kerület, Kurucles, Kurucles
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 119 900 000 Ft
Korábbi ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 133 Є135 000 000 Ft
1 789 552 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XI. kerület, Sasad, 414nm, 395000000 Ft
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 395 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 094 183 Є
954 106 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 113nm, 252000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 252 000 000 Ft
Kalkulált ár: 698 061 Є
2 230 088 Ft/m2
Eladó Ikerház, Budapest II. kerület, Széphalom - II/A, 150nm, 314000000 Ft
Budapest II. kerület, Széphalom, Széphalom
Kínálati ár: 314 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 314 000 000 Ft
Korábbi ár: 330 000 000 Ft
Kalkulált ár: 869 806 Є330 000 000 Ft
2 093 333 Ft/m2
Eladó Ikerház, Budapest II. kerület, Széphalom - II/A, 150nm, 299500000 Ft
Budapest II. kerület, Széphalom, Széphalom
Kínálati ár: 299 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 299 500 000 Ft
Korábbi ár: 315 000 000 Ft
Kalkulált ár: 829 640 Є315 000 000 Ft
1 996 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, 200nm, 820000000 Ft
Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, Budakeszierdő
Kínálati ár: 820 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 271 468 Є
4 100 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, 70nm, 144900000 Ft
Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, Budakeszierdő
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 401 385 Є
2 070 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy, 72nm, 145000000 Ft
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 401 662 Є
2 013 889 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Németvölgy, 48nm, 87500000 Ft
Budapest XII. kerület, Németvölgy, Németvölgy
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 500 000 Ft
Korábbi ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 382 Є90 000 000 Ft
1 822 917 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 107nm, 199000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 551 247 Є
1 859 813 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XI. kerület, Gellért-hegy, 500nm, 1300000000000000 Ft
Budapest XI. kerület, Gellérthegy, Gellérthegy
Kínálati ár: 1 300 000 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 601 108 033 241 Є
2 600 000 000 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 93nm, 173500000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 173 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 173 500 000 Ft
Korábbi ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 480 609 Є189 000 000 Ft
1 865 591 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Víziváros, 91nm, 245000000 Ft
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 245 000 000 Ft
Kalkulált ár: 678 670 Є
2 692 308 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker., Felhévíz II. ker.
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 246 260 Є
1 367 692 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 228 532 Є
1 586 538 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 228 532 Є
1 586 538 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 147 000 000 Ft
Kalkulált ár: 407 202 Є
2 296 875 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 137 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 137 000 000 Ft
Korábbi ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 379 501 Є139 000 000 Ft
1 734 177 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 507 273 Ft/m2