Eladó ingatlanok Budapest II. kerület, Budapest XII. kerület, Budapest I. kerület, Budapest XI. kerület
Találati lista: 1875
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 228 532 Є
1 586 538 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út
Budapest XI. kerület, Fehérvári út
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 465 957 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület, Szépvölgyi út
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út
Kínálati ár: 425 600 000 Ft
Kalkulált ár: 1 178 947 Є
1 418 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Temesvár utca
Budapest XI. kerület, Temesvár utca
Kínálati ár: 74 150 000 Ft
Kalkulált ár: 205 402 Є
1 577 660 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Kolosy tér környéke
Budapest II. kerület, Kolosy tér környéke
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 332 133 Є
1 517 722 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Etele út
Budapest XI. kerület, Etele út
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є
1 581 250 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Pasarét
Budapest II. kerület, Pasarét
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
1 131 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 45nm, 73360000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 73 360 000 Ft
Kalkulált ár: 203 213 Є
1 630 222 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 52nm, 94000000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Kalkulált ár: 260 388 Є
1 807 692 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 63nm, 110400000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 110 400 000 Ft
Kalkulált ár: 305 817 Є
1 752 381 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 34nm, 61200000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 61 200 000 Ft
Kalkulált ár: 169 529 Є
1 800 000 Ft/m2
Eladó Villa, kastély, Budapest II. kerület, Adyliget - II/A, 450nm, 1300000000 Ft
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 1 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 601 108 Є
2 888 889 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb, 75nm, 1300000000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 1 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 601 108 Є
17 333 333 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb, 800nm, 1300000000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 1 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 601 108 Є
1 625 000 Ft/m2
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 1 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 601 108 Є
2 888 889 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy, 67nm, 183000000 Ft
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 183 000 000 Ft
Kalkulált ár: 506 925 Є
2 731 343 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Sorház, Budapest II. kerület, Adyliget - II/A, 257nm, 208000000 Ft
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 208 000 000 Ft
Kalkulált ár: 576 177 Є
809 339 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 276 454 Є
1 883 019 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 290 859 Є
1 418 919 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 109 990 000 Ft
Kalkulált ár: 304 681 Є
1 745 873 Ft/m2