Eladó ingatlanok Budapest II. kerület, Budapest XII. kerület, Budapest I. kerület, Budapest XI. kerület
Találati lista: 1875
Bp. XI. kerületben felújított, 7. emeleti, panorámás lakás a Feneketlen tónál eladó
Budapest XI. kerület, Bocskai út 46-48.
Kínálati ár: 81 000 000 Ft
Kalkulált ár: 224 377 Є
1 500 000 Ft/m2
Adyligeten,PANORÁMÁS, NAPFÉNYES, nappali+4 hálószobás, LUXUS családi ház eladó
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 599 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 659 280 Є
1 497 500 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest XII. kerület Vércse utca 119.000.000 Ft
Budapest XII. kerület, Vércse utca
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
1 888 889 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 350nm, 699000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 699 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 936 288 Є
1 997 143 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 83 900 000 Ft
Korábbi ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 232 410 Є84 900 000 Ft
2 706 452 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 215 000 000 Ft
Kalkulált ár: 595 568 Є
1 747 967 Ft/m2
Tartsay Vilmos utcában eladó lakás
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 164 900 000 Ft
Kalkulált ár: 456 787 Є
1 852 809 Ft/m2
Budai örökpanorámás ház
Budapest II. kerület, Pálvölgy, Pálvölgy
Kínálati ár: 559 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 559 000 000 Ft
Korábbi ár: 579 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 548 476 Є579 000 000 Ft
2 070 370 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Budapart, Napkelte utca
Budapest XI. kerület, Budapart, Napkelte utca
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
2 628 947 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Országút
Budapest II. kerület, Országút, Országút
Kínálati ár: 142 000 000 Ft
Kalkulált ár: 393 352 Є
1 797 468 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Gazdagrét
Budapest XI. kerület, Gazdagrét, Gazdagrét
Kínálati ár: 74 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 800 000 Ft
Korábbi ár: 75 800 000 Ft
Kalkulált ár: 207 202 Є75 800 000 Ft
1 385 185 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker., Felhévíz II. ker.
Kínálati ár: 177 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 177 500 000 Ft
Korábbi ár: 188 000 000 Ft
Kalkulált ár: 491 690 Є188 000 000 Ft
1 454 918 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Hegyvidék
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
1 983 333 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 83 900 000 Ft
Korábbi ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 232 410 Є84 900 000 Ft
2 706 452 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 385 042 Є
2 106 061 Ft/m2
Eladó Dunához közeli 3 szobás tégla lakás a II.kerületben
Budapest II. kerület, Zsigmond tér
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 304 432 Є
1 894 828 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Országút, 113nm, 175150000 Ft
Budapest II. kerület, Országút, Országút
Kínálati ár: 175 150 000 Ft
Kalkulált ár: 485 180 Є
1 550 000 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Szerémi út
Budapest XI. kerület, Szerémi út , Nádorkert
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 80 000 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 607 Є82 000 000 Ft
1 632 653 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest XI. kerület 94.900.000 Ft
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 94 900 000 Ft
Korábbi ár: 104 000 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є104 000 000 Ft
1 860 784 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 84 400 000 Ft
Kalkulált ár: 233 795 Є
2 221 053 Ft/m2