Eladó panellakás Buda
Találati lista: 260
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Zsirai Miklós utca 4
Budapest III. kerület, Zsirai Miklós utca 4, Békásmegyer
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
1 296 491 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXII. kerület
Budapest XXII. kerület, Budatétény
Kínálati ár: 71 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 400 000 Ft
Korábbi ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 197 784 Є72 900 000 Ft
1 298 182 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 160 714 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 208 772 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 208 772 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 454 386 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
1 390 000 Ft/m2
Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Hollós Korvin Lajos utcában I. emeleti 57 nm-es, 1 + 2 fél szobás panel lakás eladó.
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep hegy felől, Hollós Korvin Lajos utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 138 596 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület, Óbuda
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 175 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 216 066 Є
1 591 837 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 000 000 Ft
Korábbi ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 60 942 Є25 000 000 Ft
431 373 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 73 500 000 Ft
Kalkulált ár: 203 601 Є
1 080 882 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Tétényi út
Budapest XI. kerület, Tétényi út , Albertfalva
Kínálati ár: 72 190 000 Ft
Kalkulált ár: 199 972 Є
1 443 800 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest III. kerület Szentendrei út 72.900.000 Ft
Budapest III. kerület, Szentendrei út
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 518 750 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 319 Є
1 173 684 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 73 700 000 Ft
Kalkulált ár: 204 155 Є
1 133 846 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 553 333 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
1 233 333 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Polgár utca
Kínálati ár: 78 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 78 500 000 Ft
Korábbi ár: 81 000 000 Ft
Kalkulált ár: 217 452 Є81 000 000 Ft
1 189 394 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Hímző utca
Kínálati ár: 76 800 000 Ft
Kalkulált ár: 212 742 Є
1 163 636 Ft/m2