Eladó panellakás Buda
Találati lista: 260
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep Duna felől
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 226 316 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 99 450 000 Ft
Kalkulált ár: 275 485 Є
1 362 329 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 78 900 000 Ft
Korábbi ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 218 560 Є79 990 000 Ft
1 066 216 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 82 500 000 Ft
Korábbi ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 228 532 Є84 900 000 Ft
1 500 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 82 500 000 Ft
Korábbi ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 228 532 Є84 900 000 Ft
1 500 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Kaszásdűlő, Kaszásdűlő
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 82 500 000 Ft
Korábbi ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 228 532 Є84 900 000 Ft
1 500 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є62 900 000 Ft
1 222 449 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є62 900 000 Ft
1 222 449 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep Duna felől
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 000 000 Ft
Korábbi ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є63 900 000 Ft
1 208 333 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 664 103 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 248 529 Ft/m2
Óbudai rendelő környékén 3 szobás, felújított panel!
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 248 529 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 149 990 000 Ft
Kalkulált ár: 415 485 Є
1 315 702 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 69500000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
1 390 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 48nm, 63900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є66 000 000 Ft
1 331 250 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 66nm, 69900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є74 500 000 Ft
1 059 091 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 67800000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 67 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 800 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 187 812 Є69 900 000 Ft
1 356 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Óbudai ltp., 50nm, 72000000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
1 440 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 56nm, 79000000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
1 410 714 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є64 900 000 Ft
1 263 265 Ft/m2