Eladó panellakás Buda
Találati lista: 260
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є64 900 000 Ft
1 263 265 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є72 900 000 Ft
1 426 531 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
1 528 571 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
1 528 571 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Gazdagrét, Tűzkő utca
Budapest XI. kerület, Gazdagrét, Tűzkő utca, Gazdagrét
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
1 436 364 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXII. kerület, Nagytétény
Budapest XXII. kerület, Nagytétény, Nagytétény
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 361 364 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 51nm, 64900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 272 549 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 553 333 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Filatorigát, Filatorigát
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 137 975 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Őrmező, Őrmező
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 216 066 Є
1 591 837 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
1 390 000 Ft/m2
Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Hollós Korvin Lajos utcában I. emeleti 57 nm-es, 1 + 2 fél szobás panel lakás eladó.
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep hegy felől, Hollós Korvin Lajos utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 138 596 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 208 772 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є
1 377 358 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Bálint György utca
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 208 772 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 98 500 000 Ft
Kalkulált ár: 272 853 Є
1 470 149 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 99 450 000 Ft
Kalkulált ár: 275 485 Є
1 362 329 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 454 386 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Őrmező, Őrmező
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 216 066 Є
1 591 837 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 57nm, 59800000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 165 651 Є
1 049 123 Ft/m2