Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 715
Eladó 2+1 félszobás lakás - Miskolc, Árpád u
Miskolc, Diósgyőr, Árpád út, Diósgyőr
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2
Eladó 102 nm-es újépítésű lakás - Miskolc, Martin-kertváros
Miskolc, Martin-kertváros, Martin-kertváros
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
872 549 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 62 231 610 Ft
Kalkulált ár: 172 387 Є
1 414 355 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 55 962 270 Ft
Kalkulált ár: 155 020 Є
1 364 933 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2
Eladó Lakás, Tiszaújváros
Tiszaújváros
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
653 061 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є31 900 000 Ft
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Tiszaújváros
Tiszaújváros
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Kalkulált ár: 62 327 Є
576 923 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Észak-Kilián, Észak-Kilián
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
622 917 Ft/m2
Eladó Lakás, Sátoraljaújhely
Sátoraljaújhely, Széchenyi tér
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
552 778 Ft/m2
Miskolc, Árpád út, 61 nm-es felújtott panelprogramos lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Középszer utca
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
590 741 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc Diósgyőr
Miskolc
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2
Miskolc. Középszer utca, felújított, 35m2, 1+1 szobás lakás Eladó
Miskolc, Középszer utca
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 67 867 Є
700 000 Ft/m2
Miskolc Észak-Kilián, 48m2, 1+1 szobás lakás Eladó
Miskolc, Észak-Kilián, Csortos Gyula utca, Észak-Kilián
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
622 917 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Fedezze fel belvárosi, de mégis csendes ingatlanunkat ! 77 m2, világos nappali +3 fél szobás lakás, zárt udvaros , amely ideális befektetésnek de akár irodának is kiváló!
Miskolc
Kínálati ár: 53 400 000 Ft
Kalkulált ár: 147 922 Є
693 506 Ft/m2
Miskolc abszolút belvárosában kínálunk megvásárlásra egy 45 nm-es, franciaerkélyes lakást.
Miskolc
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 990 000 Ft
Korábbi ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 99 695 Є36 990 000 Ft
799 778 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Katowice utca
Miskolc, Katowice utca , Szentpéterikapu-nyugat
Kínálati ár: 28 990 000 Ft
Kalkulált ár: 80 305 Є
724 750 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc
Miskolc, Dél-Kilián
Kínálati ár: 19 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 19 990 000 Ft
Korábbi ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 55 374 Є21 990 000 Ft
666 333 Ft/m2