Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 715
Miskolc Dessewffy utcában 52m2-es földszinti tégla lakás eladó!
Miskolc, Dessewffy Arisztid utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
767 308 Ft/m2
Egyedi kétszintes tégla lakás autóbeállóval Diósgyőr szívében eladó
Miskolc, Diósgyőr, Árpád út, Diósgyőr
Kínálati ár: 56 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 990 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 867 Є59 900 000 Ft
904 603 Ft/m2
Felújított garzonlakás eladó a Selyemrét városrész határán
Miskolc, Selyemrét, MÁV-telep, Selyemrét
Kínálati ár: 17 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 17 490 000 Ft
Korábbi ár: 16 900 000 Ft
Kalkulált ár: 48 449 Є16 900 000 Ft
564 194 Ft/m2
Felújított 52m2-es földszinti tégla lakás eladó a Kilián-Északon
Miskolc, Csortos Gyula utca
Kínálati ár: 28 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 990 000 Ft
Korábbi ár: 29 500 000 Ft
Kalkulált ár: 80 305 Є29 500 000 Ft
557 500 Ft/m2
Felújított nagygarzon Sajóbábony központjában!
Sajóbábony, Széchenyi út
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 14 900 000 Ft
Korábbi ár: 16 490 000 Ft
Kalkulált ár: 41 274 Є16 490 000 Ft
402 703 Ft/m2
Miskolci felújított, 60m2-es, erkélyes, belváros közeli panorámás lakás
Miskolc, Győri kapu
Kínálati ár: 42 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 990 000 Ft
Korábbi ár: 43 990 000 Ft
Kalkulált ár: 119 086 Є43 990 000 Ft
716 500 Ft/m2
Felújított nagygarzon Sajóbábony központjában!
Sajóbábony, Széchenyi út
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 14 900 000 Ft
Korábbi ár: 16 490 000 Ft
Kalkulált ár: 41 274 Є16 490 000 Ft
402 703 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 63 712 Є
657 143 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 21 500 000 Ft
Kalkulált ár: 59 557 Є
796 296 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
670 909 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 765 Є27 990 000 Ft
771 143 Ft/m2
Miskolc, Középszer utca, 51 nm-es, 2 szobás lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 78 947 Є
558 824 Ft/m2
Miskolc belvárosában felújított 5. emeleti 2 szobás lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Vörösmarty Mihály utca, Belváros
Kínálati ár: 39 700 000 Ft
Kalkulált ár: 109 972 Є
721 818 Ft/m2
Eladó Lakás, Kazincbarcika Iskolaköz 14.900.000 Ft
Kazincbarcika, Iskolaköz
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 274 Є
354 762 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 000 000 Ft
Korábbi ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 562 Є28 900 000 Ft
549 020 Ft/m2
Eladó Lakás, Ormosbánya
Ormosbánya, Erdő sor
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 343 Є
134 091 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Ormosbánya
Ormosbánya, Erdő sor
Kínálati ár: 7 999 999 Ft
Kalkulált ár: 22 161 Є
181 818 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 78 947 Є
558 824 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Avas
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 285 Є
547 059 Ft/m2
Eladó téglalakás, Borsodnádasd, Borsodnádasd
Borsodnádasd, Borsodnádasd
Kínálati ár: 6 500 000 Ft
Kalkulált ár: 18 006 Є
101 563 Ft/m2