Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 715
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 21 500 000 Ft
Kalkulált ár: 59 557 Є
796 296 Ft/m2
Eladó 54 nm-es Panelprogramos Lakás, Miskolc Kuruc utca
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc Csortos Gyula utca
Miskolc, Észak-Kilián, Észak-Kilián
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
622 917 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc, Szentgyörgy út
Miskolc, Szentgyörgy út , Avas
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 285 Є
507 273 Ft/m2
Eladó nagyerkélyes lakás, Kazincbarcika
Kazincbarcika, Deák tér
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 407 Є
481 818 Ft/m2
Eladó 48 nm-es lakás - Miskolc, Észak Kilián
Miskolc, Észak-Kilián, Észak-Kilián
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
622 917 Ft/m2
Eladó 1+2 félszobás lakás - Miskolc, Diósgyőr
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
555 370 Ft/m2
Eladó 68 nm-es újépítésű lakás - Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 92 289 855 Ft
Kalkulált ár: 255 651 Є
1 357 204 Ft/m2
Eladó 53 nm-es újépítésű lakás - Miskolc
Miskolc, Belváros, Papszer utca, Belváros
Kínálati ár: 77 820 540 Ft
Kalkulált ár: 215 569 Є
1 468 312 Ft/m2
Eladó 1+2 félszobás lakás - Miskolc, Középszer u
Miskolc, Avas, Középszer utca, Avas
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є31 900 000 Ft
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Kuruc utca
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
555 370 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Belváros
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 102 465 Є
725 294 Ft/m2
Eladó felújított 2 szobás lakás Miskolcon, kiváló helyen!
Miskolc
Kínálati ár: 30 900 000 Ft
Kalkulált ár: 85 596 Є
594 231 Ft/m2
Miskolc belvárosában eladó 51 m²-es, 2 szobás lakás!
Miskolc
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є36 990 000 Ft
684 314 Ft/m2
Panorámás lakás Edelény szívében !
Edelény
Kínálati ár: 22 999 999 Ft
Jelenlegi ár: 22 999 999 Ft
Korábbi ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 63 712 Є24 500 000 Ft
365 079 Ft/m2
Miskolc, belváros, 94 nm-es, 3 szobás lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 000 000 Ft
Korábbi ár: 70 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 745 Є70 900 000 Ft
659 574 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Miskolc, Kuruc utca, 54 nm-es, 2 + 1 szobás lakás.
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
555 370 Ft/m2
Eladó 63 nm-es Lakás, Miskolc Corvin utca
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
633 333 Ft/m2
Eladó 67 nm-rs Lakás, Miskolc Bárczay utca
Miskolc
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
582 090 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є41 000 000 Ft
780 000 Ft/m2