Eladó ingatlanok Zalacsány
Találati lista: 97
Eladó családi ház, Zalacsány, Zalacsány
Zalacsány, Zalacsány
Kínálati ár: 185 000 000 Ft
Kalkulált ár: 521 127 Є
1 745 283 Ft/m2
Zalacsányban zártkerti telek eladó
Zalacsány
Kínálati ár: 3 000 000 Ft
Kalkulált ár: 8 451 Є
1 729 Ft/m2
Zalacsányban új építésű családi ház eladó
Zalacsány
Kínálati ár: 185 000 000 Ft
Kalkulált ár: 521 127 Є
1 697 248 Ft/m2
Penthouse lakások lélegzetelállító környezetben.
Zalacsány
Kínálati ár: 352 263 000 Ft
Jelenlegi ár: 352 263 000 Ft
Korábbi ár: 360 903 000 Ft
Kalkulált ár: 992 290 Є360 903 000 Ft
3 323 236 Ft/m2
Egy hálószobás lakások lélegzetelállító környezetben
Zalacsány
Kínálati ár: 97 983 000 Ft
Jelenlegi ár: 97 983 000 Ft
Korábbi ár: 100 386 000 Ft
Kalkulált ár: 276 008 Є100 386 000 Ft
1 848 736 Ft/m2
Két hálószobás LUXUS LAKÁSOK lélegzetelállító környezetben.
Zalacsány
Kínálati ár: 199 553 000 Ft
Jelenlegi ár: 199 553 000 Ft
Korábbi ár: 204 447 000 Ft
Kalkulált ár: 562 121 Є204 447 000 Ft
1 705 581 Ft/m2
Stúdió lakások lélegzetelállító környezetben.
Zalacsány
Kínálati ár: 110 093 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 093 000 Ft
Korábbi ár: 112 794 000 Ft
Kalkulált ár: 310 121 Є112 794 000 Ft
2 975 486 Ft/m2
Eladó LUXUS VILLÁK Zalacsányban
Zalacsány
Kínálati ár: 548 691 000 Ft
Jelenlegi ár: 548 691 000 Ft
Korábbi ár: 562 148 000 Ft
Kalkulált ár: 1 545 608 Є562 148 000 Ft
3 227 594 Ft/m2
134 nm-es lakás lélegzetelállító környezetben Zalacsányban.
Zalacsány
Kínálati ár: 243 591 000 Ft
Jelenlegi ár: 243 591 000 Ft
Korábbi ár: 249 565 000 Ft
Kalkulált ár: 686 172 Є249 565 000 Ft
1 817 843 Ft/m2
Zalacsányban szántó eladó!
Zalacsány
Kínálati ár: 3 000 000 Ft
Kalkulált ár: 8 451 Є
2 717 Ft/m2
Zalacsányban szántó eladó!
Zalacsány
Kínálati ár: 4 000 000 Ft
Kalkulált ár: 11 268 Є
2 443 Ft/m2
Zalacsányban eladó szántó a főúthoz közel!
Zalacsány
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 35 211 Є
3 342 Ft/m2
Zalacsányban 12 hektáros építési telek eladó!
Zalacsány
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 704 225 Є
3 425 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Zalacsányban 12 hektáros fejlesztési terület eladó!
Zalacsány
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 704 225 Є
250 000 000 Ft/m2
Zalacsány legszebb részén panorámás fejlesztési terület eladó!
Zalacsány
Kínálati ár: 48 500 000 Ft
Kalkulált ár: 136 620 Є
48 500 000 Ft/m2
Zalacsány legszebb részén panorámás mezőgazdasági terület/erdő eladó!
Zalacsány
Kínálati ár: 48 500 000 Ft
Kalkulált ár: 136 620 Є
2 356 Ft/m2
Szép környezetben lévő terület, befektetők számára is nagy lehetőség!
Zalacsány
Kínálati ár: 355 140 000 Ft
Jelenlegi ár: 355 140 000 Ft
Korábbi ár: 363 850 000 Ft
Kalkulált ár: 1 000 394 Є363 850 000 Ft
355 140 000 Ft/m2