Eladó ingatlanok Zalacsány
Találati lista: 97
Eladó Ház, Zalacsány 250.000.000 Ft
Zalacsány
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 704 225 Є
1 136 364 Ft/m2
Eladó építési telek, Zalacsány, Zalacsány
Zalacsány, Zalacsány
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Kalkulált ár: 61 690 Є
20 334 Ft/m2
Zalacsányban gyönyörű kilátással, természetközeli építési telek eladó
Zalacsány
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Kalkulált ár: 61 690 Є
20 334 Ft/m2
Eladó 40 nm-es LAKÁS GOLFPARADICSOM közepén.
Zalacsány
Kínálati ár: 121 422 000 Ft
Jelenlegi ár: 121 422 000 Ft
Korábbi ár: 124 400 000 Ft
Kalkulált ár: 342 034 Є124 400 000 Ft
3 035 550 Ft/m2
Eladó 82 nm-es LAKÁS GOLFPARADICSOM közepén.
Zalacsány
Kínálati ár: 227 609 000 Ft
Jelenlegi ár: 227 609 000 Ft
Korábbi ár: 233 191 000 Ft
Kalkulált ár: 641 152 Є233 191 000 Ft
2 775 720 Ft/m2
Eladó 58 nm-es LAKÁS GOLFPARADICSOM közepén.
Zalacsány
Kínálati ár: 106 151 000 Ft
Jelenlegi ár: 106 151 000 Ft
Korábbi ár: 108 755 000 Ft
Kalkulált ár: 299 017 Є108 755 000 Ft
1 830 190 Ft/m2
Eladó Zalacsányi Építési terület
Zalacsány
Kínálati ár: 12 900 000 Ft
Kalkulált ár: 36 338 Є
10 328 Ft/m2
ZALACSÁNYBAN KÜLTERÜLETI TELEK ELADÓ
Zalacsány
Kínálati ár: 14 990 000 Ft
Kalkulált ár: 42 225 Є
7 312 Ft/m2
ZALACSÁNYBAN KÜLTERÜLETI TELEK ELADÓ
Zalacsány
Kínálati ár: 7 900 000 Ft
Kalkulált ár: 22 254 Є
4 725 Ft/m2
Eladó Telek, Zalacsány 89.900.000 Ft
Zalacsány
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 253 239 Є99 900 000 Ft
nincs megadva
Eladó felújított Családi ház Zalacsányban
Zalacsány
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 225 070 Є
434 239 Ft/m2
Panorámás ZALACSÁNYI ÉPÍTÉSI TELKET eladó.
Zalacsány
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 42 254 Є
26 643 Ft/m2
Eladó építési telek, Zalacsány, Zalacsány
Zalacsány, Zalacsány
Kínálati ár: 42 570 000 Ft
Kalkulált ár: 119 915 Є
22 500 Ft/m2
Panorámás telek eladó !
Zalacsány
Kínálati ár: 11 365 440 Ft
Jelenlegi ár: 11 365 440 Ft
Korábbi ár: 11 643 200 Ft
Kalkulált ár: 32 015 Є11 643 200 Ft
17 566 Ft/m2
Eladó téglalakás, Zalacsány, Zalacsány
Zalacsány, Zalacsány
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 202 535 Є
946 053 Ft/m2
Eladó téglalakás, Zalacsány, Zalacsány
Zalacsány, Zalacsány
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 196 901 Є
957 534 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Zalacsány, Zalacsány
Zalacsány, Zalacsány
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 028 Є