Eladó ingatlanok Vác
Találati lista: 317
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 83 115 500 Ft
Jelenlegi ár: 83 115 500 Ft
Korábbi ár: 87 490 000 Ft
Kalkulált ár: 231 519 Є87 490 000 Ft
1 052 095 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 83 590 500 Ft
Jelenlegi ár: 83 590 500 Ft
Korábbi ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 232 843 Є87 990 000 Ft
1 058 108 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 119 300 300 Ft
Jelenlegi ár: 119 300 300 Ft
Korábbi ár: 122 990 000 Ft
Kalkulált ár: 332 313 Є122 990 000 Ft
1 125 475 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 92 140 300 Ft
Jelenlegi ár: 92 140 300 Ft
Korábbi ár: 94 990 000 Ft
Kalkulált ár: 256 658 Є94 990 000 Ft
1 166 333 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 74 490 000 Ft
Kalkulált ár: 207 493 Є
1 405 472 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Deákvár, 213nm, 240000000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 240 000 000 Ft
Kalkulált ár: 668 524 Є
1 126 761 Ft/m2
Eladó 57 m2 tégla lakás, Vác
Vác, Belváros
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
1 577 193 Ft/m2
Vác, Vám utca, 52 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás, felújított / újszerű állapotú
Vác, Vám utca
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є62 000 000 Ft
1 151 923 Ft/m2
Bájos, felújított lakás Vác belvárosában – ideális befektetés, pár percre a Dunától!
Vác, Belváros
Kínálati ár: 43 333 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 333 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 120 705 Є44 900 000 Ft
1 274 500 Ft/m2
Eladó családi ház, Vác, Deákvár, Deákvár
Vác, Deákvár, Deákvár
Kínálati ár: 295 000 000 Ft
Kalkulált ár: 821 727 Є
2 418 033 Ft/m2
Eladó raktár, Vác, Belváros, Belváros
Vác, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 850 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 367 688 Є
339 457 Ft/m2
Eladó egyéb kereskedelmi-ipari, Vác, Belváros, Belváros
Vác, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 850 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 367 688 Є
339 457 Ft/m2
Eladó bp. környéki raktárak, Vác
Vác
Kínálati ár: 470 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 309 192 Є
349 442 Ft/m2
Vác, Nagymező utca, 57 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás, felújítandó állapotú
Vác, Nagymező utca
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 150 139 Є55 900 000 Ft
945 614 Ft/m2
Vác, Ág utca, 68 m²-es, családi ház, 3 szobás, felújítandó állapotú
Vác, Ág utca
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 217 270 Є
1 147 059 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Deákvár, Deákvár
Vác, Deákvár, Deákvár
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 186 630 Є
1 080 645 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Vác, Lajos telep, 130nm, 127900000 Ft
Vác, Lajos telep
Kínálati ár: 127 900 000 Ft
Kalkulált ár: 356 267 Є
983 846 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Belváros, 103nm, 139000000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 387 187 Є
1 349 515 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Belváros, Belváros szélén
Vác, Belváros, Belváros szélén
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 244 847 Є
1 292 647 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Belváros, Belváros szélén
Vác, Belváros, Belváros szélén
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 244 847 Є
1 292 647 Ft/m2