Eladó ingatlanok Vác
Találati lista: 317
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 89 715 300 Ft
Jelenlegi ár: 89 715 300 Ft
Korábbi ár: 92 490 000 Ft
Kalkulált ár: 249 903 Є92 490 000 Ft
1 380 235 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 106 390 500 Ft
Jelenlegi ár: 106 390 500 Ft
Korábbi ár: 111 990 000 Ft
Kalkulált ár: 296 352 Є111 990 000 Ft
1 003 684 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 83 590 500 Ft
Jelenlegi ár: 83 590 500 Ft
Korábbi ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 232 843 Є87 990 000 Ft
1 044 881 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 122 210 300 Ft
Jelenlegi ár: 122 210 300 Ft
Korábbi ár: 125 990 000 Ft
Kalkulált ár: 340 419 Є125 990 000 Ft
1 152 927 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 127 060 300 Ft
Jelenlegi ár: 127 060 300 Ft
Korábbi ár: 130 990 000 Ft
Kalkulált ár: 353 928 Є130 990 000 Ft
1 198 682 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Kisvác, 32nm, 35000000 Ft
Vác, Kisvác
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
1 093 750 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Külterület, 5313nm, 59900000 Ft
Vác, Külterület
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
11 274 Ft/m2
Vác, Vám utca, 1520 m²-es, egyéb vendéglátó egység, jó állapotú
Vác, Vám utca
Kínálati ár: 480 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 480 000 000 Ft
Korábbi ár: 450 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 337 047 Є450 000 000 Ft
nincs megadva
Eladó családi ház, Vác, Ösvény utca
Vác, Ösvény utca
Kínálati ár: 99 990 000 Ft
Kalkulált ár: 278 524 Є
999 900 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Deákvár, 173nm, 175000000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 175 000 000 Ft
Kalkulált ár: 487 465 Є
1 011 561 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Kertváros, Kertvárosi sor, 110nm, 79900000 Ft
Vác, Kertváros, Kertvárosi sor
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
726 364 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Belváros, 51nm, 59900000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
1 174 510 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Václiget, 50nm, 49900000 Ft
Vác, Václiget
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
998 000 Ft/m2
Eladó 1398 nm-es zártkerti telek Vác, Václiget részén, befejezetlen házzal
Vác, Václiget
Kínálati ár: 30 500 000 Ft
Kalkulált ár: 84 958 Є
500 000 Ft/m2
4685: Vác modern, új építésű ingatlanokkal övezett lakóparkjában sorházi lakások eladók!!
Vác
Kínálati ár: 97 500 000 Ft
Kalkulált ár: 271 588 Є
1 059 783 Ft/m2
Parkra néző, erkélyes lakás eladó Vác kedvelt, csendes részén!
Vác
Kínálati ár: 61 500 000 Ft
Kalkulált ár: 171 309 Є
1 078 947 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Vác, Felső Törökhegy út 110
Vác, Felső Törökhegy út 110
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
1 302 174 Ft/m2
Eladó Egyéb ipari ingatlan, Vác
Vác
Kínálati ár: 164 900 000 Ft
Kalkulált ár: 459 331 Є
881 818 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Burgundia, Budapesti főút, 53nm, 68000000 Ft
Vác, Burgundia, Budapesti főút
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 000 000 Ft
Korábbi ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 189 415 Є69 500 000 Ft
1 283 019 Ft/m2
Eladó raktár, Vác, Kisvác
Vác, Kisvác
Kínálati ár: 850 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 367 688 Є
339 457 Ft/m2