Eladó ingatlanok Vác
Találati lista: 317
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Vác, Tímár utca, 200 m²-es, családi ház, 4+1 szobás, jó állapotú
Vác, Tímár utca
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 346 944 Є
624 500 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Hermány, 813nm, 6000000 Ft
Vác, Hermány
Kínálati ár: 6 000 000 Ft
Kalkulált ár: 16 667 Є
7 380 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Vác
Vác
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 500 Є
1 300 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Vác, Belváros, Duna-part közelében
Vác, Belváros, Duna-part közelében
Kínálati ár: 249 900 000 Ft
Kalkulált ár: 694 167 Є
925 556 Ft/m2
Eladó Ikerház, Vác, Lajos telep, 205nm, 114000000 Ft
Vác, Lajos telep
Kínálati ár: 114 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 114 000 000 Ft
Korábbi ár: 126 500 000 Ft
Kalkulált ár: 316 667 Є126 500 000 Ft
556 098 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Deákvár, 87nm, 95000000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 889 Є
1 091 954 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Gombás, 10000nm, 35000000 Ft
Vác, Gombás
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є
3 500 Ft/m2
Eladó építési telek, Vác, Törökhegy, Felső Törökhegy út
Vác, Törökhegy, Felső Törökhegy út
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
nincs megadva
Eladó sorház, Vác
Vác
Kínálati ár: 97 500 000 Ft
Kalkulált ár: 270 833 Є
1 059 783 Ft/m2
Eladó sorház, Vác
Vác
Kínálati ár: 97 500 000 Ft
Kalkulált ár: 270 833 Є
1 059 783 Ft/m2
Vác, Szent László út, 761 m²-es, üzlet üzletházban, jó állapotú
Vác, Szent László út
Kínálati ár: 580 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 611 111 Є
nincs megadva
VÁCON 3 SZOBÁS, ERKÉLYES, PANORÁMÁS LAKÁS ELADÓ!
Vác, Dr.Csányi László körút
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 500 Є
953 731 Ft/m2
Eladó üdülőtelek, Vác, Diósvölgy
Vác, Diósvölgy
Kínálati ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 24 722 Є
10 880 Ft/m2
Eladó külterületi telek, Vác, Kisvác
Vác, Kisvác
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Kalkulált ár: 62 500 Є
21 267 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Kisvác, 0nm, 124900000 Ft
Vác, Kisvác
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 346 944 Є
nincs megadva
Eladó Családi ház, Vác, Belváros, 125nm, 125000000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
1 000 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó 86 m2 ikerház, Vác
Vác
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 900 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 277 500 Є89 900 000 Ft
1 161 628 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Deákvár, Deákvár
Vác, Deákvár, Deákvár
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 51 389 Є
201 087 Ft/m2
Eladó építési telek, Vác, Törökhegy
Vác, Törökhegy
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 167 Є
32 072 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Vác, Buki, Tavirózsa utca
Vác, Buki, Tavirózsa utca
Kínálati ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 88 861 Є
639 800 Ft/m2