Eladó ingatlanok Vác
Találati lista: 317
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 95 490 000 Ft
Kalkulált ár: 265 250 Є
1 193 625 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 833 Є
1 069 014 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є
1 125 352 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є
1 125 352 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 833 Є
1 069 014 Ft/m2
Vác, Dunapart közeli, 129 m²-es, 2 generációs, családi ház, 3+1 szobás
Vác, Dunapart közeli
Kínálati ár: 144 999 000 Ft
Jelenlegi ár: 144 999 000 Ft
Korábbi ár: 149 999 000 Ft
Kalkulált ár: 402 775 Є149 999 000 Ft
1 124 023 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 833 Є
1 069 014 Ft/m2
Eladó ikerház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 95 900 000 Ft
Kalkulált ár: 266 389 Є
1 141 667 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 91 900 000 Ft
Kalkulált ár: 255 278 Є
1 094 048 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Vác, Belváros, 58nm, 59900000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є62 900 000 Ft
1 032 759 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Külterület, 160000nm, 1890240000 Ft
Vác, Külterület
Kínálati ár: 1 890 240 000 Ft
Jelenlegi ár: 1 890 240 000 Ft
Korábbi ár: 1 895 520 000 Ft
Kalkulált ár: 5 250 667 Є1 895 520 000 Ft
11 814 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Külterület, 5322nm, 62874108 Ft
Vác, Külterület
Kínálati ár: 62 874 108 Ft
Jelenlegi ár: 62 874 108 Ft
Korábbi ár: 63 049 734 Ft
Kalkulált ár: 174 650 Є63 049 734 Ft
11 814 Ft/m2
Eladó egyéb garázs, Vác, Zrínyi Miklós utca 5
Vác, Zrínyi Miklós utca 5
Kínálati ár: 10 200 000 Ft
Kalkulált ár: 28 333 Є
784 615 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Kisvác, 150nm, 84900000 Ft
Vác, Kisvác
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 84 900 000 Ft
Korábbi ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є99 000 000 Ft
566 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Belváros, 35nm, 35000000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є
1 000 000 Ft/m2
Vácon kétszintes téglaház jó állapotban
Vác, Deákvár, Szent-Györgyi Albert utca 1
Kínálati ár: 200 000 000 Ft
Kalkulált ár: 555 556 Є
1 212 121 Ft/m2
Vác, Landerer utca, 15 m²-es, különálló garázs, felújítandó állapotú
Vác, Landerer utca
Kínálati ár: 10 900 000 Ft
Kalkulált ár: 30 278 Є
nincs megadva
Eladó ház, Vác
Vác, Déli út
Kínálati ár: 275 000 000 Ft
Kalkulált ár: 763 889 Є
597 826 Ft/m2
Eladó ház, Vác
Vác, Basa köz
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 444 167 Є
999 375 Ft/m2
Eladó építési telek, Vác, Törökhegy
Vác, Törökhegy
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
27 033 Ft/m2