Eladó lakás Tatabánya
Találati lista: 167
Eladó Panellakás, Tatabánya, Kertváros, 50nm, 39990000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
799 800 Ft/m2
Tatabányán, Óvárosban, a Szabó Ignác utcában, 1. emeleti, 37 m2-es, kilépős, bútorozott lakás eladó
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
878 378 Ft/m2
ELADÓ KÜLÖNLEGES LAKÁS TATABÁNYA KERTVÁROSBAN – ÖRÖK PANORÁMÁVAL!
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
698 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
997 143 Ft/m2
Tatabánya Gál István lakótelepen igény szerint garázzsal eladó társasházi lakás!
Tatabánya, Gál lakótelep
Kínálati ár: 39 999 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 999 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 801 Є41 900 000 Ft
727 255 Ft/m2
Tatabánya kertvárosban eladó két szobás lakás!
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є
723 214 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 55nm, 38900000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
707 273 Ft/m2
Cseri lakópark- 3 szobás, modern lakás nagy erkéllyel
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є110 000 000 Ft
1 356 164 Ft/m2
„Otthon, amihez már csak Te hiányzol!”
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
714 107 Ft/m2
Felújítandó lakás Tatabánya közkedvelt részén – kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek!
Tatabánya
Kínálati ár: 29 200 000 Ft
Kalkulált ár: 80 886 Є
811 111 Ft/m2
Eladó Lakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
780 000 Ft/m2
Zöldövezeti hangsúly „Otthon a természet ölelésében, a város szívéhez közel.”
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
735 849 Ft/m2
ELADÓ 2 SZOBÁS LAKÁS
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 000 000 Ft
Korábbi ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 413 Є35 000 000 Ft
589 286 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
828 049 Ft/m2
ÁLOMOTTHON TATABÁNYÁN – IDE CSAK KÖLTÖZNI KELL!
Tatabánya
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є
695 455 Ft/m2
Tatabányán, újvárosban, 43 nm-es, 2+1 szobás, amerikai konyhás, földszinti téglalakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 124 626 Є
1 046 279 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
MODERN ÉLETÉRZÉS TATABÁNYA SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
1 051 351 Ft/m2
Tatabányán, a Köztársaság úton, 2 szobás, beépített erkélyes, lakás eladó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є
872 549 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Gál István ltp.
Tatabánya, Gál István ltp.
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 166 Є
691 029 Ft/m2
Eladó 53 nm-es 2 szoba hallos lakás rendezett társasházban Bánhidán!
Tatabánya, Bánhidai ltp.
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
801 887 Ft/m2