Eladó lakás Tatabánya
Találati lista: 167
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Újvárosban másfél szobás lakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є32 900 000 Ft
833 056 Ft/m2
Azonnal költözhető otthon Tatabánya szívében!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
969 444 Ft/m2
Dózsakerti lakás
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
770 175 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 36nm, 28900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
802 778 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca, 49nm, 34900000 Ft
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
712 245 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 29nm, 27800000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 008 Є
958 621 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere, 94nm, 73000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є
776 596 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep, 49nm, 41900000 Ft
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
855 102 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Bánhidai lakótelep, Bánhidai lakótelep, 53nm, 42900000 Ft
Tatabánya, Bánhidai lakótelep, Bánhidai lakótelep
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
809 434 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
834 884 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca, 52nm, 51990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 017 Є
999 808 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 55nm, 40500000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є41 990 000 Ft
736 364 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 86nm, 69900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
812 791 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 50nm, 45900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є47 900 000 Ft
918 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Fő tér, 54nm, 43200000 Ft
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 119 668 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 53nm, 35800000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 169 Є
675 472 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 42nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
878 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 36nm, 34990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, 62nm, 39900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
643 548 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Nincs megadva, 84nm, 62990000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 62 990 000 Ft
Kalkulált ár: 174 488 Є
749 881 Ft/m2