Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 413
Tatabányán, a Köztársaság úton, 2 szobás, beépített erkélyes, lakás eladó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 611 Є
872 549 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 52900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 944 Є
1 037 255 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Gál István ltp.
Tatabánya, Gál István ltp.
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 528 Є
691 029 Ft/m2
Tatabányán külterületi hatalmas szántó eladó!
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 17 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 17 490 000 Ft
Korábbi ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 48 583 Є19 990 000 Ft
6 006 Ft/m2
Tatabánya Bánhidán építési telek eladó!
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 15 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 15 400 000 Ft
Korábbi ár: 17 900 000 Ft
Kalkulált ár: 42 778 Є17 900 000 Ft
28 257 Ft/m2
Eladó 53 nm-es 2 szoba hallos lakás rendezett társasházban Bánhidán!
Tatabánya, Bánhidai ltp.
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 118 056 Є
801 887 Ft/m2
Eladó zártkerti ingatlan Tatabányán – azonnal birtokba vehető, kiváló adottságokkal!
Tatabánya, Turul oldal
Kínálati ár: 11 499 999 Ft
Kalkulált ár: 31 944 Є
1 150 000 Ft/m2
Azonnal költözhető, földszinti téglalakás Tatabánya kedvelt részén!
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 278 Є
813 725 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 29nm, 27800000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 222 Є
958 621 Ft/m2
511 nm-es ipari ingatlan 2997 nm-es telekkel
Tatabánya, Erőműi ltp.
Kínálati ár: 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 111 Є
782 779 Ft/m2
Bútor áruházként működő Ipari ingatlan eladó
Tatabánya, Bánhidai ltp.
Kínálati ár: 240 000 000 Ft
Kalkulált ár: 666 667 Є
210 896 Ft/m2
Eladó Garázs, Tatabánya, 23nm, 8590000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 8 590 000 Ft
Kalkulált ár: 23 861 Є
373 478 Ft/m2
Új építésű sorházi lakások Tatabányán – Hársfaliget lakóparkban
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
1 000 000 Ft/m2
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
1 024 590 Ft/m2
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
1 008 065 Ft/m2
Turul oldali ingatlan, gyönyörű panorámával!
Tatabánya, Turul oldal
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 722 Є
13 704 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Egy történet félbemaradt fejezete álmod tovább.
Tatabánya, Felsőgalla, Fő tér
Kínálati ár: 14 500 000 Ft
Kalkulált ár: 40 278 Є
295 918 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 53nm, 37900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 278 Є
715 094 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 66nm, 45900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 500 Є
695 455 Ft/m2
Tatabánya Réti útján eladó egy kiváló állapotú, 3. emeleti, 2 külön nyíló szobás, erkélyes lakás.
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 118 056 Є
787 037 Ft/m2