Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 413
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep, 49nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
753 061 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 80nm, 69800000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 69 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 800 000 Ft
Korábbi ár: 74 600 000 Ft
Kalkulált ár: 193 889 Є74 600 000 Ft
872 500 Ft/m2
Eladó Sorház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 114nm, 129750000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 129 750 000 Ft
Kalkulált ár: 360 417 Є
1 138 158 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, 62nm, 43900000 Ft
Tatabánya, Sárberek
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 944 Є
708 065 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 94nm, 105900000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 105 900 000 Ft
Kalkulált ár: 294 167 Є
1 126 596 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 68nm, 48900000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 833 Є53 900 000 Ft
719 118 Ft/m2
Eladó Építési telek, Tatabánya, Erőmű lakótelep, 6030nm, 57500000 Ft
Tatabánya, Erőmű lakótelep
Kínálati ár: 57 500 000 Ft
Kalkulált ár: 159 722 Є
9 536 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Dózsakert, 59nm, 46900000 Ft
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 278 Є
794 915 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 54nm, 61927000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 61 927 000 Ft
Kalkulált ár: 172 019 Є
1 146 796 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Felsőgalla, 300nm, 349000000 Ft
Tatabánya, Felsőgalla
Kínálati ár: 349 000 000 Ft
Kalkulált ár: 969 444 Є
1 163 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 70nm, 54500000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 54 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 500 000 Ft
Korábbi ár: 56 600 000 Ft
Kalkulált ár: 151 389 Є56 600 000 Ft
778 571 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 84nm, 57000000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 57 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 000 000 Ft
Korábbi ár: 61 990 000 Ft
Kalkulált ár: 158 333 Є61 990 000 Ft
678 571 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, Turuloldal, 84nm, 27500000 Ft
Tatabánya, Turuloldal
Kínálati ár: 27 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 27 500 000 Ft
Korábbi ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 76 389 Є28 500 000 Ft
327 381 Ft/m2
Eladó Házrész, Tatabánya, Bánhida, 150nm, 45000000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 000 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 000 Є39 900 000 Ft
300 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Nincs megadva, 56nm, 44900000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 722 Є
801 786 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Dózsakert, 55nm, 42500000 Ft
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 118 056 Є
772 727 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, Síkvölgypuszta, 75nm, 26800000 Ft
Tatabánya, Síkvölgypuszta
Kínálati ár: 26 800 000 Ft
Kalkulált ár: 74 444 Є
357 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 114nm, 89990000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 972 Є
789 386 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, Síkvölgypuszta, 40nm, 29900000 Ft
Tatabánya, Síkvölgypuszta
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 056 Є
747 500 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Tatabánya, Síkvölgypuszta, 20nm, 16990000 Ft
Tatabánya, Síkvölgypuszta
Kínálati ár: 16 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 990 000 Ft
Korábbi ár: 17 900 000 Ft
Kalkulált ár: 47 194 Є17 900 000 Ft
849 500 Ft/m2