Ingatlanok Székesfehérvár
Találati lista: 1121
Kertvárosi nappali+2 szobás gyönyörű lakás
Székesfehérvár, Íróutcák
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 900 000 Ft
Korábbi ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 722 Є75 000 000 Ft
876 829 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Tóváros-Horváth István környéke
Kínálati ár: 51 950 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 950 000 Ft
Korábbi ár: 52 950 000 Ft
Kalkulált ár: 144 306 Є52 950 000 Ft
980 189 Ft/m2
Eladó Családi ház, Székesfehérvár, Belváros és környéke, Szent Gellért utca, 210nm, 150000000 Ft
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Szent Gellért utca, Belváros és környéke
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 150 000 000 Ft
Korábbi ár: 198 800 000 Ft
Kalkulált ár: 416 667 Є198 800 000 Ft
714 286 Ft/m2
Eladó ikerház, Székesfehérvár, Diófa utca
Székesfehérvár, Diófa utca , Alsóváros
Kínálati ár: 123 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 123 900 000 Ft
Korábbi ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 344 167 Є129 000 000 Ft
1 007 317 Ft/m2
Eladó családi ház, Székesfehérvár
Székesfehérvár
Kínálati ár: 248 500 000 Ft
Kalkulált ár: 690 278 Є
1 035 417 Ft/m2
Kiadó családi ház, Székesfehérvár, Olajutca
Székesfehérvár, Olajutca, Víziváros
Kínálati ár: 170 000 Ft
Jelenlegi ár: 170 000 Ft
Korábbi ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 472 Є180 000 Ft
4 250 Ft/m2
Eladó iroda, irodaház, Székesfehérvár, Belváros és környéke
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 778 Є
1 177 419 Ft/m2
Kulcsrakész - modern - minőség!
Székesfehérvár, Öreghegy, Öreghegy
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Kalkulált ár: 472 222 Є
850 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Tóváros-Horváth István környéke
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 722 Є
863 462 Ft/m2
Gyönyörűen felújított 2 szobás lakás a belváros határán
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 900 000 Ft
Korábbi ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 158 056 Є58 900 000 Ft
1 073 585 Ft/m2
Eladó lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 48 400 000 Ft
Kalkulált ár: 134 444 Є
968 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Öreghegy
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 360 833 Є
646 269 Ft/m2
Eladó ház, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Öreghegy, Öreghegy
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Kalkulált ár: 472 222 Є
850 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Palotaváros
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 667 Є
1 040 816 Ft/m2
Eladó ikerház, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Maroshegy
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 305 556 Є
916 667 Ft/m2
Eladó ikerház, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Szárazrét-Feketehegy
Kínálati ár: 149 990 000 Ft
Kalkulált ár: 416 639 Є
1 111 037 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó azonnali iroda, Székesfehérvár
Székesfehérvár
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 73 000 000 Ft
Korábbi ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 778 Є72 000 000 Ft
1 177 419 Ft/m2
Eladó Családi ház, Székesfehérvár, Belváros és környéke, Szent Gellért utca, 80nm, 69500000 Ft
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 056 Є
868 750 Ft/m2
Székesfehérváron, a Felsővárosban,1. emeleti hangulatos téglalakás eladó!
Székesfehérvár, Felsőváros-Királykút, Felsőváros-Királykút
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 205 278 Є
985 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 71 990 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є71 990 000 Ft
970 833 Ft/m2