Ingatlanok Székesfehérvár
Találati lista: 1121
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Prohászka
Székesfehérvár, Prohászka
Kínálati ár: 58 300 000 Ft
Kalkulált ár: 161 944 Є
1 189 796 Ft/m2
Eladó 128 m2 családi ház, Székesfehérvár
Székesfehérvár
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 277 500 Є
780 469 Ft/m2
Két lakrészes 5 szobás lakás, saját kertrésszel
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 360 833 Є
883 673 Ft/m2
Eladó lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Víziváros, Víziváros
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 111 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Felsőváros-Királykút, Felsőváros-Királykút
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 722 Є
847 170 Ft/m2
Minőségi otthon eladó!
Székesfehérvár
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 278 Є
1 454 386 Ft/m2
Eladó Családi ház, Székesfehérvár, Fecskepart, Rigó utca, 115nm, 139000000 Ft
Székesfehérvár, Fecskepart, Rigó utca
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 386 111 Є
1 208 696 Ft/m2
Eladó Családi ház, Székesfehérvár, Maroshegy, Lugosi utca, 80nm, 89000000 Ft
Székesfehérvár, Maroshegy, Lugosi utca, Maroshegy
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 222 Є
1 112 500 Ft/m2
Eladó Panellakás, Székesfehérvár, Palotaváros, Sziget utca, 49nm, 49900000 Ft
Székesfehérvár, Palotaváros, Sziget utca, Palotaváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є51 900 000 Ft
1 018 367 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Székesfehérvár, Prohászka, Prohászka Ottokár út, 37nm, 160000 Ft
Székesfehérvár, Prohászka, Prohászka Ottokár út
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 444 Є
4 324 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Palotaváros
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 148 611 Є
1 009 434 Ft/m2
Deák Ferenc utcában első emeleti lakás eladó
Székesfehérvár, Lövölde és Kórház környéke, Lövölde és Kórház környéke
Kínálati ár: 52 200 000 Ft
Kalkulált ár: 145 000 Є
900 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 169 900 000 Ft
Kalkulált ár: 471 944 Є
987 791 Ft/m2
ELSŐ LAKÁSNAK TÖKÉLETES, BEFEKTETÉSNEK ZSENIÁLIS! NE GONDOLKODJON SOKÁIG,MERT ELVISZIK!
Székesfehérvár
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 944 Є55 000 000 Ft
1 037 255 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 944 Є
844 231 Ft/m2
Eladó építési telek, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Szárazrét-Feketehegy
Kínálati ár: 132 000 000 Ft
Kalkulált ár: 366 667 Є
30 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 102 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є102 900 000 Ft
1 284 286 Ft/m2
Álomlakás
Eladó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 179 990 000 Ft
Kalkulált ár: 499 972 Є
913 655 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 73 500 000 Ft