Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 680
NYÍREGYHÁZA KOSBOR UTCÁN SZÉP ÁLLAPOTÚ 2SZOBA +NAPPALIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 184 211 Є
898 649 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA TOLDI UTCÁN 2 SZOBA + ÉTKEZŐS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
664 815 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA VASVÁRI PÁL UTCÁN 57 NM-ES JÓ ÁLLAPOTÚ LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
875 439 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA TOLDI UTCÁN LIFTES ,2 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
646 296 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA VÍZTORONY KÖZELÉBEN 2.EMELETEN 1+2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 128 809 Є
877 358 Ft/m2
Eladó téglalakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
981 967 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvárosban 2+1 szobás, felújított, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
813 846 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasvári P. utcán, téglaépítésű társasházban nappali + 1 szobás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
875 439 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában, Azonnal Birtokba Vehető, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN BELVÁROS KÖZELI, 57 NM-ES VILÁGOS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
875 439 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA VASVÁRI PÁL UTCÁN 65 NM-ES FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
813 846 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS CONTINENTAL ARÉNA VONZÁSÁBAN 69 NM-ES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 178 670 Є
934 783 Ft/m2
Eladó panellakás, Nyíregyháza
Nyíregyháza
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
867 105 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA VASVÁRI PÁL UTCÁN 3 SZOBA ERKÉLYES FELÚJÍTOTT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
813 846 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában, a Vasvári Pál utcán eladó 65 m²-es, 3 szobás lakás
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
813 846 Ft/m2
Nyíregyháza - Örökösföld városrészen lakás eladó!
Nyíregyháza, Örökösföld
Kínálati ár: 51 500 000 Ft
Kalkulált ár: 142 659 Є
643 750 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Nyíregyháza, Szarvas utcán azonnal költözhető 3 szobás lakás, 2. emeleten eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 128 809 Є
877 358 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasvári P. utcán 3 szobás, erkélyes, felújított lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
813 846 Ft/m2
A JÓSAVÁROSBAN FELÚJÍTOTT, 1+2 SZOBÁS, 1. EMELETI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 000 000 Ft
Kalkulált ár: 149 584 Є
981 818 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában, a Vasvári Pál utcán 1+2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
813 846 Ft/m2