Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 680
Nyíregyházán, Bujtosi tó Közelében, Nappali + 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 029 851 Ft/m2
Nyíregyháza, Kórház közeli, 55 m2-es téglalakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
907 273 Ft/m2
Felújított állapotú, 2 szobás, erkélyes, azonnal költözhető lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
868 519 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető 1+2 szobás, erkélyes, 62 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є52 400 000 Ft
804 839 Ft/m2
Nyíregyházán, Belváros Közelében, Azonnal Birtokba Vehető, Nappali+2 Szobás Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є47 900 000 Ft
837 500 Ft/m2
Bujtos övezetében Nappali + 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 029 851 Ft/m2
Nyíregyházán, Sóstói Erdő Közelében, 1+2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
738 806 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvárosban 1 szobás jó elrendezésű földszinti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyházán, Örökösföldön, Azonnal Költözhető, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
790 566 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető, Magasföldszinti, 1 szobás + külön konyhás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyházán, Toldi Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
646 296 Ft/m2
Nyíregyháza Belváros közelében 39 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyháza szűk belvárosában, 77 nm-es, 2 szoba + nappalis, belső szintes, 2 erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
Nyíregyháza-Belváros, magasföldszinti, 39 m2-es lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
LIFTES TÁRSASHÁZBAN 2 EMELETI 1 SZOBÁS NAPPALIS LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
961 818 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA KOSBOR UTCÁN 2.EMELETEN 2 SZOBÁS,ERKÉLYES LAKÁS LIFTES TÁRSASHÁZBAN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
961 818 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
NYÍREGYHÁZÁN, HÍMES VÁROSRÉSZBEN, 62 NM-ES 2 + 1 SZOBÁS, 1 EMELETI, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є54 900 000 Ft
837 097 Ft/m2
Eladó lakás Nyíregyháza – Hímes városrészben!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
912 069 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN KIS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
858 974 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, FERENC KÖRÚTON 61 NM-ES 2+1 SZOBÁS 8.-IK EMELETI, LOGGIÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
785 246 Ft/m2