Eladó lakás Pest megye
Találati lista: 510
Eladó téglalakás, Budakeszi
Budakeszi
Kínálati ár: 142 450 Є
Kalkulált ár: 51 424 450 Ft
2 907 €/m2
Eladó téglalakás, Pécel
Pécel
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
700 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tárnok
Tárnok
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 366 Є
1 030 303 Ft/m2
Eladó téglalakás, Érd
Érd
Kínálati ár: 17 000 000 Ft
Kalkulált ár: 47 091 Є
485 714 Ft/m2
Eladó téglalakás, Érd
Érd
Kínálati ár: 17 000 000 Ft
Kalkulált ár: 47 091 Є
566 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Szigetszentmárton 74.900.000 Ft
Szigetszentmárton
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 900 000 Ft
Korábbi ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є71 900 000 Ft
913 415 Ft/m2
Eladó panellakás, Szentendre
Szentendre
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
798 182 Ft/m2
Eladó panellakás, Százhalombatta
Százhalombatta
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
677 358 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Tök, Fő út43
Tök, Fő út43
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 41 551 Є
93 750 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Deákvár, 30nm, 29900000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
996 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Belváros, 56nm, 58000000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є
1 035 714 Ft/m2
Eladó téglalakás, Úri
Úri
Kínálati ár: 43 000 000 Ft
Kalkulált ár: 119 114 Є
443 299 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Bénye, út44
Bénye, út44
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 332 Є
290 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Nagykőrös
Nagykőrös
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є
409 836 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Lakás, Cegléd
Cegléd
Kínálati ár: 71 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 800 000 Ft
Korábbi ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 198 892 Є68 000 000 Ft
834 884 Ft/m2
Százhalombatta, urbárium részén 43,13 nm-es, első emeleti, 1 szobás, összkomfortos téglaépítésű lakás eladÓ!
Százhalombatta
Kínálati ár: 46 000 000 Ft
Kalkulált ár: 127 424 Є
1 069 767 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Százhalombattán 52,66 nm-es, 2 szobás, erkélyes, tégla építésű lakás eladÓ!
Százhalombatta
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 160 665 Є
1 094 340 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Belváros, 111nm, 84900000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
764 865 Ft/m2
Eladó téglalakás, Táborfalva
Táborfalva
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
387 069 Ft/m2
Eladó Lakás, Mende
Mende
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
809 910 Ft/m2