Eladó lakás Pest megye
Találati lista: 510
Eladó Társasházi lakás, Albertirsa, Alberti, 43nm, 52900000 Ft
Albertirsa, Alberti
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 900 000 Ft
Korábbi ár: 56 450 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є56 450 000 Ft
1 230 233 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Vác, Deákvár, Deákvár
Vác, Deákvár, Deákvár
Kínálati ár: 62 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 500 000 Ft
Korábbi ár: 64 000 000 Ft
Kalkulált ár: 173 130 Є64 000 000 Ft
1 008 065 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaharaszti
Dunaharaszti
Kínálati ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 216 066 Є
1 026 316 Ft/m2
Eladó újszerű lakás Gödön: nappali + 2 háló + 2 autóbeálló
Göd
Kínálati ár: 77 800 000 Ft
Kalkulált ár: 215 512 Є
1 318 644 Ft/m2
Elegáns, napfényes otthon nyugodt, zöld környezetben
Érd, Parkváros, Gyűszűvirág
Kínálati ár: 81 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 81 900 000 Ft
Korábbi ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 226 870 Є83 900 000 Ft
1 077 632 Ft/m2
Nagykőrösön eladó felújítandó 62nm -es erkélyes lakás,befektetésnek is kiváló!
Nagykőrös
Kínálati ár: 25 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 994 Є27 900 000 Ft
419 194 Ft/m2
Eladó szinte új lakás Gödön: nappali + 2 háló + 2 autóbeálló
Göd
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
1 319 643 Ft/m2
Kiváló befektetési lehetőség – új építésű, 3 szobás lakás, Diósd kedvelt részén!
Diósd
Kínálati ár: 79 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 500 000 Ft
Korábbi ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 222 Є85 000 000 Ft
1 500 000 Ft/m2
Cegléden a belvárosban földszinti tégla lakás eladó!
Cegléd
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
837 500 Ft/m2
Eladó lakás, Pilisjászfalu
Pilisjászfalu
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
1 108 889 Ft/m2
Eladó téglalakás, Kiskunlacháza, Dunaparti üdülő, Dunapart
Kiskunlacháza, Dunaparti üdülő, Dunapart
Kínálati ár: 69 200 000 Ft
Kalkulált ár: 191 690 Є
1 134 426 Ft/m2
Eladó téglalakás, Kiskunlacháza, Dunaparti üdülő, Dunapart
Kiskunlacháza, Dunaparti üdülő, Dunapart
Kínálati ár: 72 040 000 Ft
Kalkulált ár: 199 557 Є
935 584 Ft/m2
Eladó téglalakás, Kiskunlacháza, Dunaparti üdülő, Dunapart
Kiskunlacháza, Dunaparti üdülő, Dunapart
Kínálati ár: 67 500 000 Ft
Kalkulált ár: 186 981 Є
1 054 688 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 93 500 000 Ft
Kalkulált ár: 259 003 Є
827 434 Ft/m2
Eladó 95 m2 tégla lakás, Vác
Vác, Belváros
Kínálati ár: 89 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 500 000 Ft
Korábbi ár: 92 500 000 Ft
Kalkulált ár: 247 922 Є92 500 000 Ft
942 105 Ft/m2
Eladó 48 m2 tégla lakás, Vác
Vác, Belváros
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є45 900 000 Ft