Lakás Oroszlány
Találati lista: 171
Oroszlány, VII. emeleti 3 szobás, liftes, 63nm-es lakás!
Oroszlány
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 611 Є
649 206 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 68nm, 45900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 500 Є
675 000 Ft/m2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Oroszlány kedvelt részén – Kertalja utca
Oroszlány
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 500 Є
572 727 Ft/m2
A LIDO HOME eladásra kínál egy első emeleti, tégla építésű lakást Oroszlányban .
Oroszlány
Kínálati ár: 24 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 000 000 Ft
Korábbi ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 66 667 Є26 000 000 Ft
452 830 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 54nm, 34200000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 34 200 000 Ft
Kalkulált ár: 95 000 Є
633 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca, 58nm, 38500000 Ft
Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 106 944 Є
663 793 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 45nm, 44500000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 611 Є
988 889 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 55nm, 39400000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 39 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 400 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 109 444 Є39 900 000 Ft
716 364 Ft/m2
Eladó Lakás, Oroszlány
Oroszlány
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Kalkulált ár: 99 972 Є
679 057 Ft/m2
Oroszlányon, a Dózsa György utcában, 2.emeleti, 1 szobás lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 972 Є27 990 000 Ft
870 645 Ft/m2
Oroszlányon, 50 m2-es, 2 szobás lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 000 000 Ft
Korábbi ár: 27 850 000 Ft
Kalkulált ár: 72 222 Є27 850 000 Ft
520 000 Ft/m2
Eladó 4. emeleti világos 49nm-es 2 szobás lakás franciaerkéllyel !
Oroszlány
Kínálati ár: 28 990 000 Ft
Kalkulált ár: 80 528 Є
591 633 Ft/m2
Eladó 53 m²-es, 2 szobás, 4. emeleti lakás nagy erkéllyel Oroszlányban!
Oroszlány
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 990 000 Ft
Korábbi ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 417 Є32 500 000 Ft
641 321 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Hunyadi János utca, 50nm, 39900000 Ft
Oroszlány, Óváros, Hunyadi János utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
798 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 36nm, 25900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 944 Є
719 444 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 43nm, 29800000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 29 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 800 000 Ft
Korábbi ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 82 778 Є31 000 000 Ft
693 023 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 64nm, 26500000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 611 Є
414 063 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, Bánki Donát utca, 63nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Bánki Donát utca
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 389 Є
522 222 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Tópart utca, 46nm, 49700000 Ft
Oroszlány, Újváros, Tópart utca
Kínálati ár: 49 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 700 000 Ft
Korábbi ár: 50 500 000 Ft
Kalkulált ár: 138 056 Є50 500 000 Ft
1 080 435 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 40nm, 35000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є
875 000 Ft/m2